Enjoyclub Žilina pozýva na Open Air Festival - FRIDAY MASS


Foto: Enjoyclub Žilina pozýva na Open Air Festival - FRIDAY MASS

Všetkých priaznivcov elektronickej hudby pozývame na 4. ročník Friday Mass Open Air festivalu, ktorý sa bude konať dňa 30.6.2017 na Martinskom kúpalisku Sunny Martin! Jedná sa o najväčšiu tanečnú udalosť v Turci a tento rok Vás čaká opäť niekoľko nových prekvapení. 

Pripravujeme pre Vás väčší stage, kvalitné ozvučenie s osvetlením, rozšírené alko a nealko bary. 

Skvelú atmosféru a najlepší zážitok zažijete vďaka TOP slovenským djom ako napríklad EMTYDEE, DRAHOSH, ELSY, GOMBO & SIMO, MARTIN CEHELSKY, ktorých podporia ďalší martinský dji. 

Pripravujeme chillout stage, kde si budete môcť vypočuť alternatívnu hudbu raggae, dancehall, jungle a v ranných hodinách môžete zažiť pravú afterparty! 

Našou misiou bude aj tento rok spraviť otvorenie leta nezabudnuteľným a stretnúť sa v duchu nášho hesla: MUSIC IS THE MESSAGE LOVE IS THE ANSWER, kde tanečná hudba spája všetkých ľudí bez rozdielu.

Aktuálne prebieha predpredaj vstupeniek v kaviarni Čáry-Máry, kde si ešte stále môžete kúpiť posledné zvýhodnené vstupenky za cenu 6€. Online predpredaj za taktiež zvýhodnenú cenu 7€ na► goo.gl/rNv2d4. Vstupenky bude možné zakúpiť aj na mieste za 9€.

Zapíš si termín 30.6.2017 do kalendára, pretože toto leto sa začína práve na FRIDAY MASS OPEN AIR 2017!

Pre viac detailov sleduj udalosť ► goo.gl/1bYqMk


Miesto: Kúpalisko Sunny Martin
Dátum: 30.06.2017 - 12:00


Prečítajte si viac: