Colin May Mojitino party a *enjoy the music - silný víkend v *enjoyclub-e


Foto: Colin May Mojitino party a *enjoy the music - silný víkend v  *enjoyclub-e

Tento víkend sa o nudu v Žiline báť naozaj nemusíš. Naplánovali sme v *enjoyclub-e na víkend hneď dve mocné akcie. V piatok šialená Colin May/Aquarius Zrće Beach/ Mojitino party a v sobotu obľúbený formát party *enjoy the music.

Zabudni na všetko nudné čo si chcel 28. apríla robiť a poznač si do kalendára, že v *enjoyclub-e sa chystá piatok, ktorý ti nakopne letnú sezónu. Máme na to hneď niekoľko dôvodov. 

1. V Žiline vystúpi exkluzívne po prvýkrát u nás v klube DJ Colin May, ktorý je rezidentom v AQUARIUS CLUB ZRCE BEACH. Podľa portálu DJ MAG je to 24-tý najlepší klub na svete. Toto je hudobná pozvánka, ktorá sa neodmieta. 

2. Počas večera ti zahrajú aj rezidenti *enjoyclub-u DJ GOMBO a SIMO a samozrejme atmosféru budú dotvárať krásne tancujúce GOGO S&C GIRLS. Na Alternatíva stage bude *enjoy black music v DJ JAKATA.

3. V klube bude predstavená novinka leta! MOJITINO nový slovenský nealko nápoj s chuťou mojito. 

Je to originálna receptúra, ktorá je nesýtená, neobsahuje alkohol a chemické prísady. Jednoducho READY TO DRINK!

FB EVENT A VIAC INFO TU► http://bit.ly/2of0bwx

Deň na to nás čaká párty, ktorá spraví zo soboty ešte jeden piatok v mesiaci naviac. Počas sobotného *enjoy the music, vsadíme ako vždy na clubovu hudbu. Okrem house music bude aj tech, deep, techno. Celú sobotnú noc budú v klube posilnené audio-vizuálne efekty. Čaká nás viac pary, viac svetiel, viac elektronickej hudby, ktorú ti zahrajú DJ ELSY a Martin Cehelský.

FB event a viac info nájdeš tu ► http://bit.ly/2ozF8AJ

Miesto: enjoyclub Žilina
Dátum: 28.04.2017 - 22:15