Pobočka colného úradu Žilina Pošta sa z technických príčin zatiaľ nesťahuje do nových priestorov


Foto: Pobočka colného úradu Žilina Pošta sa z technických príčin zatiaľ nesťahuje do nových priestorov Foto: ilustračné / zilina-gallery.sk

V utorok 28. marca 2017 sme vás informovali o tom, že pobočka colného úradu Žilina Pošta sa má od 3. apríla 2017 sťahovať do nových priestorov na Bytčickej ulici. Podľa najnovších informácií z úradu sa však pošta, ktorá zaisťuje vyclievanie pre celý Žilinský kraj a časť Trenčianskeho kraja a denne prerokuje viac ako 6000 zásielok, zatiaľ nestahuje a zostáva na pôvodnom mieste.

Dôvodom sú technické príčiny, ktoré Colný úrad bližšie nespresnil. „Pobočka colného úradu Žilina Pošta, ktorá sa mala od 3. apríla 2017 presťahovať do nových priestorov, zatiaľ z technických príčin ostáva na ulici P. O. Hviezdoslava 3, Žilina,“ uviedla hovorkyňa Colného úradu Žilina Božena Chríbiková.

O dátume sťahovania z Hviezdoslavovej ulice teda bude úrad informovať v momente, kedy to bude aktuálne. „Uvedený stav platí do odvolania a o jeho zmene budeme informovať prostredníctvom portálu finančnej správy,“ dodala hovorkyňa.


Prečítajte si viac: