Séria so Zvolenom vyvrcholí 7. zápasom, ktorý sa odohrá v stredu 29. marca v Žiline

Po dnešnom fantastickom a bojovnom výkone vo Zvolene sa žiaľ žilinským Vlkom nepodarilo dokonať obrat, ktorý započali v druhej tretine. Vďaka nemu dostali 6. zápas štvrťfinále play-off až do predĺženia, keďže opäť otočili stav z nepriaznivých 0:2. Nakoniec však podľahli tesne 2:3, keďže Bruno Mráz bol faulovaný a neskôr premenil nariadené trestné strieľanie.

O víťazovi dnešného duelu musel rozhodnúť v predĺžení až zlatý gól, ktorý sa, žiaľ, podarilo vsietiť Zvolenčanom. Séria teda pokračuje siedmym zápasom, ktorý odohráme pred domácim publikom už v stredu 29. marca 2017. Víťaz tejto série sa v semifinále stretne s Nitrou, keďže hokejisti Martina dnes v domácom prostredí dokázali potvrdiť víťazstvo v sérii proti favorizovaným Košiciam.

Zostava MsHK Žilina
Tomek (Mikoláš) – Bokroš, Čížek, Juraško, D. Brejčák, Ťavoda, Grman, Macejko, Švec – Handlovský, Hruška, Hovorka – J. Jurík, Húževka, Švihálek – Konečený, Holovič, Stupka – Rogoň, Ondruš, Gmitter