Balkan Bashavel s DJským duo MALATATA v Žiline už 24. marca 2017


Foto: Balkan Bashavel s DJským duo MALATATA v Žiline už 24. marca 2017

Oslávte s nami príchod jari bláznivými tanečnými kreáciami v rytmoch balkan beats. Alebo váš obľúbený Balkan Bashavel sa v marci vracia do Žiliny! Po boku obľúbeného DJského dua MALALATA tentoraz vystúpi český DJ Dr. Balkan. Sety DJov doplní hrou na saxofon skvelý hudobník Tomáš El Checo Průša.MALALATA (SK)
MALALATA je synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, mexickej cumbie a karibského reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Pohoda, Uprising, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.
www.facebook.com/malalataDr. Balkan (CZ, Bassta Fidli Crew)
Člen slováckej audiovizuálnej grupy Bassta Fidli Crew, ktorého láska k folklóru a tradičnej hudbe doviedla ku skúmaniu fúzií folklórov rozličných kútov Európy s elektronikou. Štýly ako folkstep a baltik bass dopĺňa vo svojich setoch o tradičné cimbálové a balkánske songy.

Tomáš El Checo Průša (CZ, live saxophone)

Vstupné predpredaj: 4 €
Vstupné na mieste: 5 €

Lístky si môžete zakúpiť na https://tootoot.fm/sk/events/58bdd9ebb679d101bc76e6ba
Odkaz na podujatie na Facebooku https://www.facebook.com/events/1818148005112205/

Miesto: -
Dátum: 24.03.2017 - 21:00


Prečítajte si viac: