Prednáška koučky a inšpirátorky Yvette Westrum v Žiline už 26. marca 2017 v hoteli Grand


Foto: Prednáška koučky a inšpirátorky Yvette Westrum v Žiline už 26. marca 2017 v hoteli Grand

Na Slovensko sa vracia uznávaná medzinárodná koučka, inšpirátorka a numerologička Yvette Westrum. Má za sebou stovky kurzov a inšpiratívnych prednášok v 6 krajinách, prednáša v 4 jazykoch a pomohla už tisíckam ľudí zlepšiť kvalitu života a nasmerovať sa na cestu k sebarealizácii, šťastiu a úspechu.

Okrem koučingu v oblasti pozitívnej psychológie sa už 14 rokov venuje numerológii, pre svojich klientov spravila viac ako 3,000 numerologických analýz a konzultácii a je jednou z najvyhľadávanejších numerologičiek v Nórsku.Yvette doteraz pôsobila len v zahraničí. Prichádza na rodné Slovensko podeliť sa o svoje skúsenosti a poradiť ako vo svojom živote vytvárať pozitívne zmeny. Jarné turné začalo prednáškou Dve cesty životom v Piešťanoch a v Bratislave a už túto nedeľu 26. 3. 2017 pokračuje v Žiline v Hoteli Grand o 16.00 hod. Bližšie informácie o podujatí a vstupenky na http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/10249/yvette-westrum—dve-cesty-zivotom—zilina.


Prednáška Dve cesty životom je inšpirovaná príbehom Yvette Westrum, ktorá bola sama na ceste obete, zlomená osudom a s veľmi vážnymi zdravotnými problémami. Z tejto cesty sa pomocou techniky SILY MYŠLIENKY A PRIAMEHO PRECÍTENIA dokázala dostať na cestu víťaza, aj z invalidného vozíka a už niekoľko rokov žije šťastný naplnený život. Viac o Yvette na www.yvettewestrum.eu.

 

Miesto: -
Dátum: 26.03.2017 - 16:00


Prečítajte si viac: