Už dnes začína vyraďovacia fáza hokejovej Tipsport extraligy, Vlci doma privítajú Zvolen


Foto: Už dnes začína vyraďovacia fáza hokejovej Tipsport extraligy, Vlci doma privítajú Zvolen Foto: Facebook - MsHK Žilina

Dnešným zápasom načnú hokejisti MsHK Žilina vyraďovaciu fázu najvyššej hokejovej súťaže, v ktorej sa tento rok po základnej časti umiestnili na historicky najlepšej 4. priečke. Rovnako rekordných je 90 bodov zo základnej časti.

My sme po tréningu pripravení. A vy? Od 18.00 prvý súboj série so Zvolenom. Predaj lístkov v pokladniach štadióna od 14.00! #HrajBojujZaŽilinu

Posted by MsHK Žilina on 18. marec 2017


V rámci 1.kola vyraďovacej časti súťaže vyzvú žilinskí hokejisti Zvolen, ktorý skončil na piatej priečke po základnej časti. Duel sa odohrá v DOXXbet Aréne v Žiline o 18:00 hod., v rovnakom čase nastúpia mužstvá proti sebe aj zajtra.

Na prvé dva štvrťfinálové zápasy play-off sezóny 2016/2017 je cena vstupenky 6 eur, zakúpiť si ich je možné v sieti ticketportal alebo pred zápasom na štadióne. Pre veľký záujem však odporúčame v prípade druhej možnosti vyraziť na štadión o niečo skôr. Predaj lístkov prebieha už od 14:00 hod.!

 

Prečítajte si viac: