V *enjoyclub-e na Mariánskom námestí odpália LATINO PARTY, akú Žilina už dlho nezažila


Foto: V *enjoyclub-e na Mariánskom námestí odpália LATINO PARTY, akú Žilina už dlho nezažila

V sobotu nás čaká dych vyrážajúci večer a poriadne latino, ktoré odštartuje bláznivú party sezónu jar/leto 2017. V *enjoyclub-e na Mariánskom námestí si užijeme LATINO PARTY, akú Žilina už dlho nezažila. 

Priprav sa na atmosféru horúcu ako latinskoamerické rytmy, omamnú ako pravý rum a nespútanú ako to *enjoyclub vie. Zaži úplne odlišný spôsob zábavy – zabudni na stereotypné soboty a vyskúšaj niečo nové. Sobotná party bude posilnené charizmou, chuťou a temperamentom Latinskej Ameriky. 


Už v sobotu 18. marca sa v *enjoyclub-e po prvýkrát predstaví Mišo Biely v úlohe latino DJ. 

Energiu ti na parkete svojou hudbou a vyžarovaním odovzdá aj DJ DANNY ALVES a.k.a Čistychov. Dvojica v takomto zložení u nás vystúpi exkluzívne po prvýkrát a počas večera ich vystrieda aj DJ JUCKY. Cez párty budeš môcť oči nechať na krásnych EXOTIC ANGELS, ktoré budú celý večer tancovať pre teba. Bude to tanečná show, na ktorú len tak nezabudneš.

Nalaď sa na sobotu večer a vypočuj si spoluprácu Miša Bieleho a Čistychova, ktorý u nás vystúpi ako DJ DANNY ALVES.Ak stále zvažuješ plány na víkend, my navrhujeme únik od bežnej reality. Latino na parkete aj v srdci a Cuba Libre v ruke. ENJOY LATINO PARTY!

FB EVENT ► https://www.facebook.com/events/255871771535722/

Pozor táto akcia je vysoko návyková a prudko sexi! 

★ Enter. 4eur / 18+

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo
Miesto: -
Dátum: 18.03.2017 - 22:15


Prečítajte si viac: