ENJOY THE MUSIC - skvelá sobotná party v *enjoyclube


Foto: ENJOY THE MUSIC - skvelá sobotná party v *enjoyclube

Párty, ktorá spraví zo soboty ešte jeden piatok v mesiaci naviac. Enjoy the music je formát party, s ktorou ti ★ enjoyclub vždy prinesie niečo nové. Už najbližšiu sobotu ti trojica DJ-ov ukáže, ako sa dá zabaviť inak. Čaká nás žúr, ktorý ti doplní hladinu klubov aj tanečnej hudby. Tú, ti naservírujú:

★ náš rezident Dj Gombo
★ stálica na enjoy pódiu DJ SIMO
★ domáca tvár - žilinčan DJ Martin Frost


Práve DJ Gombo zodpovedal otázky o jeho tvorbe a aj konkrétne o tomto koncepte párty.

Ako dlho sa venuješ hraniu? 

Keď nepočítam školské diskotéky a podobné úlety z prvých dvoch dekád môjho života, začínal som postupne barovým hraním niekedy okolo roku 2008. Za skutočný počiatok svojej DJskej kariéry však považujem moment, kedy som začal hrávať pre tancujúcich ľudí, už dnes neexistujúcom Cosmopolitan Cocktail Bare. Bolo to v roku 2011 a spolu s DJ Simom sme vtedy založili našu tanečnú značku Friday Mass, ktorá sa v podobe veľkého Open Air Festivalu ťahá snami dodnes.

Čo je tvoj najväčší úspech v tomto smere?

Určite hranie v londýnskom clube Ministry Of Sound. Podľa ankety DJ MAG, je to 23 najlepší club planéty a v deväťdesiatych rokoch položil základy moderného clubing-u v Európe. Moc  to pre mňa znamenalo. 

Kto je tvoja inšpirácia vo svete hudby a DJs?

Jednoznačne Larry Levan a jeho Paradise Garage. Bol priekopníkom tanečnej elektronickej hudby koncom sedemdesiatych rokov a celú dekádu osemdesiatych rokov. Paradise Garage bol club, ktorý bol jeho celoživotným umeleckým dielom a mýty o jeho jedinečných setoch kolujú na internete dodnes. Je to dlhá a veľmi zaujímavá téma…. 

Čím je iné piatkové hranie od sobotného formátu Enjoy the music? 

Každý piatok v klube je ako výchovný koncert, pretože k nám dole príde veľa nových ľudí z “ulice”. Snažíme sa preto hrať univerzálnejšie, no s jasne zadefinovanými hudobnými mantinelmi a postupným presadzovaním si nášho hudobného sveta. Počas sobotného enjoy the music, vsádzame na housovú komunitu a nekompromisne hráme všetky druhy tej najkvalitnejšej a najtanečnejšej HOUSE MUSIC. Celú sobotnú noc posilňujeme aj AUDIO-VIZUÁLNYMI EFEKTAMI.

Čo je vec, ktorú v sobotu zaručene budeme počuť?

Budem teraz anti-systémový. Možno pre niekoho sklamanie, že to nie sú “BOMBY”, no pre mňa má tento track obrovskú hodnotu, keďzě pochádza z čias vyššie spomínanej Paradise Garage. Treba si uvedomiť že HOUSE vzišiel z pôvodného DISCA 70tych rokov a malý flashback na tanečnom parkete v nedeľu ráno nikdy nezaškodí. Len upresním, že v tomto prípade ide o súčasnú remixovanú verziu Joeyho Negra. 


Okrem kvalitnej house music a  poctivého tech house sa môžeš tešiť aj na kúzelne krásne S&C GOGO tanečnice.  

FB event ► https://www.facebook.com/events/238412093234360/ 

LADIES FREE ENTRY TILL 23:00
ERASMUS STUDENTS FREE TILL 23 00

BOX RESERVATION:
SMS ENJOY PHONE 0907 549 490 email FUN@UEM.SK
ENJOY HAPPY HOUR 22:15 - 23:00 - buy one get one free

ENTER 18+
ENJOY MEMBERSHIP CARDS 2014 FREE UNTIL 24.00
ENTER 4 EUR
OPEN 22.15 - CLOSE 05.30


Miesto: -
Dátum: 11.03.2017 - 22:15


Prečítajte si viac: