Dvaja začínajúci borci Boxsport Žilina si odniesli víťazstvá z Dubice nad Váhom

Žilinský Boxsport nasadil do sobotňajších duelov 2. turnaja II. Slovenskej ligy boxu v Dubnici nad Váhom až troch začínajúcich borcov. V mladšom doraste, v hmotnosti do 63 kg, podľahol nádejný Rastislav Stupňan na body Michalovi Kapustovi z BLB Topoľčany. Rasťo bol úspešný najmä v druhom kole, prvé a tretie však vyznelo pre jeho súpera. V tej istej vekovej kategórii, v hmotnosti do 75 kg, zvíťazil verdiktom 3:0 na body Roman Mravec nad Marošom Pilom z BC Bulldog Sereď.

Úspešný bol aj Jakub Nedeljak, ktorý v mužoch, v hmotnostnej kategórii do 75 kg, razantne vybodoval ďalšieho boxera zo Serede Alexandra Jankovského. Zverenci trénera Petra Jacuru tak nadviazali na predchádzajúce úspechy klubu reprezentované napríklad bratmi Pakanikovcami, či Marekom Košútom.

Zdroj: Boxsport Žilina