Bábkové divadlo Žilina pripravilo pre najmenších divákov sériu rozprávkových dopoludní s názvom „Sobota s rozprávkou“
Je to interaktívny projekt, ktorý je určený pre deti od 3 rokov. Koná sa v priestoroch Bábkového divadla Žilina. Začiatok podujatia je o 10.00 hod a predpokladaný koniec okolo 12.00 hod.
Jeho prvoradým cieľom je zoznámiť deti s bábkovým divadlom. Prostredníctvom scénických čítaní budú mať deti možnosť zblížiť sa s hercami a zároveň si vytvoriť pozitívny vzťah k bábkam a divadlu. Každé čítanie bude tematicky ladené a v závere budú mať Vaše ratolesti priestor i na to, aby svoje bezprostredné zážitky a dojmy nakreslili. A ako sa už stalo dobrým zvykom, veľkých a malých návštevníkov čaká drobné občerstvenie.
Vyhodnotenie účasti a detských výtvarných prác sa bude konať na MDD, v rámci ktorého je pre deti pripravený bohatý program a darčeky.
Projekt má rodinný charakter, avšak v prípade potreby „sobotného nákupu“ je možné ponechať dieťa pod dozorom hercov BDŽ.
„Sobota s rozprávkou“ sa stala veľmi obľúbenou a rodina našich malých návštevníkov sa neustále rozrastá.
Herci z Bábkového divadla Žilina sa už teraz tešia na všetky deti, ktoré majú rady čaro rozprávok.
Miesto konania: Bábkové divadlo Žilina
Miesto: | - | |
Dátum: | 04.02.2017 - 10:00 |