Chcete byť okamžite informovaní o dôležitých témach? Zapnite si notifikácie, využíva ich už 700 ľudí


Foto: Chcete byť okamžite informovaní o dôležitých témach? Zapnite si notifikácie, využíva ich už 700 ľudí

Novinkou, ktorú sme uviedli do prevádzky len nedávno, je možnosť upozornenia čitateľov prostredníctvom notifikácií v internetovom prehliadači. Ak máte Google Chrome alebo Mozilla Firefox, môžete si jednoduchým kliknutím zapnúť notifikácie a my vám v prípade uverejnenia dôležitých tém zašleme rýchle upozornenie.

Ak práve nesledujete náš web alebo Facebook stránku, upozorníme vás na správu, ktorú by ste nemali prehliadnuť. Nebývate často na počítači? Nevadí, notifikácie môžete využívať aj v mobile. Správa sa vždy zobrazí v oznamovacej lište a na jej príchod vás upozorní štandardný zvuk notifikácie. Po kliknutí na správu sa otvorí konkrétny článok na Žilinak.sk.

Notifikácie prijíma v súčasnosti už viac ako 700 žilinčanov. Nečakajte a jednoduchým kliknutím si ich zapnite aj vy. Ukážeme vám postup.

1. Ak sa vám zobrazí nasledovná hláška, stačí v prvom kroku kliknúť na “Zapnúť”2. Po kliknutí sa zobrazí žiadosť o zapnutie notifikácií v prehliadači


3. Stačí kliknúť na “Povoliť” a už len čakať na dôležité správy

Pokiaľ sa vám vyššie uvedené okno s ikonkou Žilinak nezobrazilo, môžete si notifikácie povoliť aj manuálne (viď obrázok nižšie).


Ak nemáte záujem využívať naše upozornenia, môžete si stiahnuť mobilnú aplikáciu z obchodu Google Play alebo App Store. Okrem aktuálnych článkov získate prehľad o podujatiach v Žiline, dopravnej situácií a budete mať vždy pri sebe aj cestovný poriadok žilinskej MHD. Mobilnú aplikáciu aktuálne využíva viac ako 1 600 používateľov.

Odkazy na stiahnutie nájdete na adrese: https://www.zilinak.sk/mobilna-aplikacia

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu