Decembrová nádielka od Bábkového divadla Žilina


Foto: Decembrová nádielka od Bábkového divadla Žilina

Či už ste celý rok poslúchali alebo aj nie, Bábkové divadlo Žilina má pre Vás v decembri pripravené skvelé darčeky! 

Ako to už koncom roka u nás býva, strávime ho v spoločnosti troch dôležitých postáv – Mikuláša, Anjela a Čerta. Decembrový program pre verejnosť odštartujeme mikulášskym predstavením Zázračná baterka, po ktorom obdarujú nielen tých, ktorí si prinesú podpísaný balíček. Nedeľné predstavenia pre verejnosť budú pokračovať ešte jednou reprízou Zázračnej baterky a poslednú hraciu nedeľu sa môžete tešiť na rozprávku, ktorá zahreje pri srdci - Romaldíno a Kamila.

Sme nesmierne radi, že naše nové Soboty s rozprávkou v spolupráci s kníhkupectvom Artforum Žilina získavajú tak pozitívne ohlasy. Tento staro-nový formát nebude chýbať ani v decembrovom programe. Jedna nová knižka, dvaja čítajúci herci a veľa dobre stráveného času. 

Ten pravý vianočný darček pre dospelých dorazí s poslednou Večernou stredou pre dospelých v tomto roku. Nesmierne populárna inscenácia Othello alebo Škrtič Benátsky v réžii Jakuba Nvotu, ktorá v našom divadle odštartovala bláznivé „pouličné“ komédie v obsadení Žilinskej divadelnej brigády, je tým najlepším vyvrcholením roku 2016.

A tak, drahí diváci a priatelia nášho „bábkača“, ďakujeme za všetky Vaše potlesky, úsmevy i návštevy v roku 2016 a prajeme Vám zázračný rok 2017, veríme, že aj v našej spoločnosti. 

To bude ten najkrajší darček pre nás.

  • 4. 12. 2016 o 16:00 hod. - Mikulášske predstavenie pre verejnosť / Zázračná baterka
  • 10. 12. 2016 o 10:00 hod. - Sobota s rozprávkou (hravé čítanie + tvorivé dielne)
  • 11. 12. 2016 o 16:00 hod. - Zázračná baterka
  • 14. 12. 2016 o 19:00 hod. - Večerná streda pre dospelých / Othello alebo Škrtič Benátsky
  • 18. 12. 2016 o 16:00 hod. - Romaldíno a Kamila

Prečítajte si viac: