Aký bude program letného kina Telka v meste?


Foto: Aký bude program letného kina Telka v meste?

Prázdniny sa začali a s nimi prichádza aj 4. ročník letného kina Telka v meste. Pripravené sú filmy, ktoré si sami diváci mali možnosť zvoliť v hlasovaní počas júna.

V piatok 4.7.2014 odštartuje letné kino Telka v meste exkluzívnymi filmami z tohtoročného festivalu Fest Anča. Široký výber tých najlepších, ocenených animovaných filmov si bude každý môcť vzhliadnuť už tento piatok o 20.00.

Kto nestihne prísť v piatok, filmy z festivalu Fest Anča uvidí aj v sobotu o 20.00.

Miesta na sedenie pre divákov nebudú chýbať ani tento rok, tak ako výborná atmosféra pod holým nebom. Letné kino bude bohaté počas celých prázdnin ako pre deti, tak aj pre dospelých. V programe nás čaká výber od animovaných filmov z filmového festivalu, komédie cez akčné filmy až po drámy.

Telka bude premietať vždy v piatok o 20.00 pre dospelých a repríza bude vždy v sobotu v rovnakom čase. Rozprávky pre deti budú premietané každú sobotu o 17.30.

Okrem spomínaných filmov si Telka v meste pripravila špeciálny program, ktorý budete môcť sledovať počas celých prázdnin vždy od nedele až do štvrtku na Hlinkovom námestí, ale aj online na www.telkavmeste.sk. Začínať sa bude vždy o 18.00 a pôjde o záznamy z Mestského divadla, ktoré boli vysielané v priamom prenose. Budú to kvalitné hudobné zostavy ako Legacy Zawinul Band, Andrej Šeban a ďalší...

V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie letného kina preloží vždy na najbližší možný deň s vhodným počasím.

Program letného kina si môžete prečítať tu:

http://telkavmeste.sk/index.php/domov/hlasovanie-letne-kino-2014