IGGY POP: LIVE IN BASEL 2015 sa bude premietať 24.mája v kine CINEMAX


Foto: IGGY POP: LIVE IN BASEL 2015 sa bude premietať 24.mája v kine CINEMAX
Galéria: 2 fotky
Foto: CINEMAX

Krstný otec punku sa už čoskoro objaví aj na Slovensku. Záznam z minuloročného vystúpenia vo švajčiarskom Baseli uvedú kiná CINEMAX už 24. mája o 20:30.

Je jasné, prečo mnohí považujú Iggyho Popa za krstného otca punku. Každá punková skupina v minulosti či súčasnosti si od Popa a jeho kapely z konca 60-tych a začiatku 70-tych rokov - The Stooges, vedome či nevedome niečo požičala.


Kapela sa znovu spojila v roku 2003 a v roku 2015 bola uvedená do rock´n´rollovej siene slávy. Iggy Pop, vynikajúci umelec, povestný svojimi výstrednými a nečakanými kúskami na javisku, zaspieval aj na Baloise Session vo švajčiarskom Baseli, kde mu v roku 2015 odovzdali cenu za celoživotné dielo. Na tomto vystúpení nebudú chýbať jeho najväčšie hity ako “I Wanna be Your Dog”, “The Passenger”, “Lust for Life” a mnohé ďalšie.

V kinách na divákov čaká pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz! Jednoducho – maximálny hudobný zážitok!

Viac informácií a predaj vstupeniek na http://www.cine-max.sk/1372/akcie/iggy-pop-live-in-basel-2015-—artmax-koncert-uz-24-maja?fb=1 a v kinách CINEMAX.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo
Miesto: -
Dátum: 24.05.2016 - 20:30


Zdroj: CINEMAX