Po prvom nepodarenom zápase proti Zvolenu si bojovníci pripisujú prvú výhru!

Krátke zhrnutie k zápasu Žilina Warriors vs Cassovia Steelers

Začiatok sa o pár minút oneskoril pre neprítomnosť sanitky, ale to našťastie namalo na priebeh zápasu žiaden vplyv. Už od úvodného výkopu nastúpilo úplne iné mužstvo bojovníkov ako to bolo v predošlom zápase. Okrem obrany, ktorá fungovala sa k dobrému výkonu pripojil aj útok a “vymenený” QB P.Baník oveľa efektívnejšie menil tempo hry, čím sa obrana oceliarov nevedela dostať poriadne do hry. Momentum zápasu bol punt return, ktorý J.Dubeň vrátil do TD.

Po polčasovom vedení 19:0 bojovníci zvoľnili a kontrolovali priebeh hry. V tretej štvrtine navýšil na vedenie 22:0 L.Dlouhý, ktorý premenil cca 25 yardový FG. Hosťom sa poradilo po dvoch krásnych akciách skorigovať na konečných 22:8. V poslednej štvrtine už nepadli žiadne body a tak sa z prvej výhry v sezóne a hlavne pred domácim publikom tešili Žilinskí Bojovníci.

Na zápas sa prišlo pozrieť takmer 250 ľudí.

Zdroj: Žilina Warriors