FOTO: Nákladiak na Kysuciach zrazil dieťa. Chlapec musel byť okamžite prevezený do nemocnice


FOTO: Nákladiak na Kysuciach zrazil dieťa. Chlapec musel byť okamžite prevezený do nemocnice
Galéria: 3 fotky
Foto: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

Dnes v ranných hodinách došlo na Kysuciach k ďalšej vážnej dopravnej nehode. Tentokrát bolo jej účastníkom aj dieťa, ktoré so zraneniami skončilo v nemocnici. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline.

Vodič nákladného motorového vozidla značky Man išiel po ceste I/11 po obci Svrčinovec, keď z doposiaľ neznámych príčin zrazil maloletého chlapca. Ten utrpel tak vážne zranenia, že musel byť okamžite transportovaný do nemocnice.

Tridsaťšesťročný kamionista bol podrobený dychovej skúške, podľa jej výsledku však pred jazdou nepil alkohol. Policajti mu na mieste zadržali vodičský preukaz a na miesto privolali znalca z odboru cestnej dopravy,

„Žiadame všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách,“ prosí polícia.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: