Na žilinskom letisku by sa mal konať ďalší festival. Vstupné je zadarmo, privíta všetky rodiny


Foto: Na žilinskom letisku by sa mal konať ďalší festival. Vstupné je zadarmo, privíta všetky rodiny

Letisko Žilina sa malo v tomto roku stať dejiskom viacerých festivalov. Po „fiasku“ z minulého roka sa mal uskutočniť masívne propagovaný Orion festival aj obľúbený Topfest, ktorý mal privítať známe mená zo svetovej scény. Ani jedno zo spomenutých podujatí sa nakoniec neuskutočnilo pre problémy na strane organizátorov. 

Jeden festival sa však tento rok na žilinskom letisku predsa len uskutoční, hoci jeho koncept je úplne iný. Festival Rodina s úsmevom má benefičný rozmer, ktorý ponúka možnosť podporiť dobrú vec. Pre návštevníkov si prichystal ďaleko viac, ako len hudobné vystúpenia.

„Ide o osvetu darovania krvi, organizujeme ho pod hlavičkou neziskovej organizácie Spolu dokážeme viac, ktorá sa zaoberá projektom Daruj krv - Daruj život. Zameraný je na rodiny s deťmi, ale vítaný je aj jednotlivec,“ informujú organizátori s tým, že 1. ročník festivalu je pre každého zadarmo.

Nie je tak potrebné platiť žiadne vstupné, iba sa registrovať na stránke www.rodinasusmevom.sk. Nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu môžete zažiť v sobotu 24. augusta 2024. Brány festivalu sa otvárajú o 9:00.


V rámci hudobného programu na pódiu vystúpi kapela HEX, Peter Bažík, Dany Moment, Youtuber MOON a deti sa zabavia na FÍHA tralala. Atrakcie v ôsmich zónach budú venované témam ako zdravie, šport, hry, kreativita, baby, beauty, vzdelávanie, gastro. Pripravená bude aj pestrá gastrozóna v podaní foodparku a zmrzlina fresh&roll. 

Sprievodný program ponúkne ukážky policajného zásahu, hasenie horiaceho lietadla, penovú párty a ukážky prvej pomoci. Počas celého dňa budú prebiehať súťaže, kde rodina bude jeden tím. Spoločne môžu hrať o hodnotné ceny ako auto na víkend, pobyt v Jasnej pre celú rodinu, celotelové vyšetrenie pre celú rodinu či veci na výlet pre celú rodinu. 


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: