Moderný podnik inšpirovaný svetovými chuťami: Block Bistro je ideálnym miestom pre raňajky, obed aj večeru


Foto: Moderný podnik inšpirovaný svetovými chuťami: Block Bistro je ideálnym miestom pre raňajky, obed aj večeru
Galéria: 6 fotiek

Máte radi miesta, kde sa stretáva kulinárska dokonalosť s príjemnou atmosférou? Potom vás určite osloví Block Bistro v Žiline - nový útulný podnik s ponukou bohatého menu plného jedinečných jedál, poctivo pripravených z najčerstvejších surovín.

Začnite deň výživnými raňajkami a kvalitnou kávou, ktoré vám dodajú potrebnú energiu. Alebo sa zastavte na obed a dajte si poctivý vývar, šťavnatý steak, čerstvý šalát či domáci dezert. V jedálnom lístku sú špeciality, ktoré potešia každého gurmána.

Deň môžete v Block Bistro zakončiť večerou, ktorá bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom. K dobrému jedlu si určite vyberte niektoré z prémiových vín. Ich skvelá chuť umocní váš kulinársky zážitok.

Galéria: 6 fotiek

Okrem klasických jedál a obedového menu tu môžete ochutnať aj iné špeciality ako napríklad Rib Eye Steak, trhané bravčové s chrumkavým langošom alebo teľací Smash burger.

Obľubujete polievky? Potom nevynechajte hovädzie Consommé alebo krém z pečených zemiakov na kyslo. A ako dezert sú skvelou voľbou parené buchtičky so slaným karamelom.

O nezabudnuteľný gurmánsky zážitok sa postarajú aj snacky. Medzi nimi nechýba American Hot-Dog či divinová paštéta. Veď príďte a presvedčte sa sami, prečo je Block Bistro obľúbeným miestom pre všetkých milovníkov skvelej kuchyne a príjemnej atmosféry.

Galéria: 6 fotiek

Príďte si posedieť s priateľmi či rodinou, alebo si dohodnite romantické stretnutie v príjemnej a elegantnej atmosfére. Skúsený personál sa postará o to, aby ste odišli maximálne spokojní.

Podnik je ideálnym miestom aj pre firemné obedy či obchodné stretnutia. A ak by ste mali záujem o kompletný servis v prípade špeciálnej udalosti alebo oslavy, pripravia tu pre vás všetko na mieru, presne podľa požiadaviek.

Block Bistro je skrátka ideálnou voľbou pre akúkoľvek príležitosť. Navštívte ho v Žiline na ulici Vysokoškolákov a zažite výnimočný kulinársky zážitok, ktorý vás nadchne! Rezervujte si stôl ešte dnes na čísle 0911 172 269. Podnik nájdete hneď na prízemí budovy Europalace.

Zdroj: Inzercia/PR článok