Zelené Vlčince: Váš nový domov s kompletným zariadením


Foto: Zelené Vlčince: Váš nový domov s kompletným zariadením
Galéria: 14 fotiek

Žilinská developerská spoločnosť Reinoo pokračuje v budovaní svojho najväčšieho rezidenčného projektu Zelené Vlčince. Tento projekt nie je len o bývaní, ale o vytvorení ideálneho životného priestoru. Ak hľadáte rodinné bývanie s vynikajúcim dispozičným riešením, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným parkovaním, Zelené Vlčince sú pre vás tou správnou voľbou.

My zariadime, vy sa sťahujete!

Projekt Zelené Vlčince vstupuje do poslednej etapy výstavby, s plánovaným odovzdávaním bytov v roku 2026. Už teraz si však môžete vybrať z dvoch typov vybavenia: Štandard a Prémium.

Štandard

Tento balík je ideálny pre tých, ktorí si chcú svoj byt zariadiť podľa vlastných predstáv a vkusu. Vybavenie bytu v štandarde zahŕňa kvalitné laminátové podlahy, dvere so zárubňami, keramický obklad, dlažbu a sanitu.

Prémium

Prémium balík ponúka kompletne zariadený byt podľa vzorového bytu. Je určený pre tých, ktorí si chcú užívať luxus a pohodlie bez starostí so zariaďovaním. Tento balík zahŕňa modernú kuchynskú linku, nábytok a všetky dizajnové doplnky, ako sú vázy, poličky a koberce.

Príďte sa osobne presvedčiť o kvalite a dizajne našich bytov. Vzorové byty vám umožnia zažiť komfort a moderné vybavenie na vlastnej koži.

Viac než len bývanie

Zelené Vlčince ponúkajú výnimočný životný štýl. S výbornou občianskou vybavenosťou vrátane blízkosti vodného diela, parkov, škôl, škôlok, pošty, lekární, obchodov, kaviarní a reštaurácií budete mať všetko, čo potrebujete, na dosah ruky.

Posledná etapa projektu tiež zahŕňa rozsiahlu parkovú výsadbu, detské ihrisko a vodné prvky, ktoré zaručia príjemné prostredie pre oddych a relax.

Ekologické riešenia

Developer Reinoo kladie veľký dôraz na ekologické riešenia. Byty majú zelené vegetačné strechy a systémy na vsakovanie dažďovej vody, ktoré zabezpečujú prirodzený odvod vody späť do pôdy. Okolie budov je vysadené stromami s výškou až 12 metrov, čo podporuje príjemnú mikroklímu a znižuje prehrievanie.

Prečo si vybrať Zelené Vlčince?

  • Široký výber bytov: Od útulných 1-izbových bytov po priestranné 4-izbové byty s rozlohou až 167 m².
  • Kvalitné vybavenie: Moderné technológie a materiály od prvotriednych dodávateľov.
  • Výborná lokalita: Blízkosť centra mesta, bohaté možnosti na šport a oddych, skvelá občianska vybavenosť.
  • Ekologické riešenia: Zelené strechy, systémy na zachytávanie dažďovej vody a rozsiahla zeleň.
  • Bezproblémové parkovanie: Dostatočný počet garážových a nadzemných parkovacích miest.

Nezmeškajte príležitosť stať sa súčasťou tohto skvelého projektu! Viac informácií a možnosť rezervácie nájdete na www.zelenevlcince.sk. Vaše nové, moderné a ekologické bývanie čaká práve na vás.
Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok