Mladého Miroslava, ktorý odišiel z centra na Kysuciach, vypátrali. Tri tínedžerky sú stále nezvestné


Foto: Mladého Miroslava, ktorý odišiel z centra na Kysuciach, vypátrali. Tri tínedžerky sú stále nezvestné Foto: KR PZ ZA

Aktualizácia (19. júna):

Tínedžera Miroslava z Bratislavy, ktorý pred pár dňami utiekol z Centra pre deti a rodiny v Semeteši, sa podarilo nájsť. Nezvestný bol vypátraný, je v poriadku,“ spresnila krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Čadci preto dnešným dňom odvoláva pátranie po mladíkovi.Pôvodná správa (17. júna):

Na zoznam nezvestných ľudí, po ktorých pátra polícia Žilinského kraja, pribudol ďalší tínedžer. Miroslav Tibenský v piatok 14. júna odišiel z Centra pre deti a rodiny v Semeteši, odvtedy sa však nikomu neozval. Neviete, kde by mohol byť?

Nezvestný 17-ročný mladík má trvalé bydlisko v Bratislave, aktuálne bol však umiestnený v centre na Kysuciach. Opustiť ho mal o 15:20 hod. popoludní a už štvrtý deň o ňom nikto nepočul.

Miroslav meria 173 centimetrov, má štíhlu postavu, hnedé oči a husté čierne vlasy ostrihané nakrátko. Na sebe mal naposledy oblečené zelené tričko značky NIKE s krátkym rukávom, tmavozelené tepláky a mikinu rovnakej značky a obuté mal bielo-oranžové tenisky NIKE.

Spoznať ho môžete aj podľa dvoch tetovaní. Na prstoch pravej ruky má vlka a stromy, na predlaktí ľavej ruky motýľa a krídlo.

„Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestného.  Do súčasnej doby sa však nezvestného nepodarilo vypátrať. Akékoľvek informácie k nezvestnému   žiadame oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ,“ žiada žilinská polícia.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: