FOTO: Pripravte sa na rozsiahle kolóny. Pod Strečnom sa prevrátilo auto, letí tam vrtuľník


FOTO: Pripravte sa na rozsiahle kolóny. Pod Strečnom sa prevrátilo auto, letí tam vrtuľník
Galéria: 2 fotky
Foto: Facebook/Dopravný servis - okres Žilina

Motoristov prechádzajúcich popod Strečno čakajú veľké zdržania a to obojsmerne. Na frekventovanej ceste prvej triedy sa podľa aktuálnych informácií stala dopravná nehoda.

Osobné auto tam skončilo prevrátené na boku. Na mieste sa už nachádzajú policajné hliadky. Premávka je zatiaľ úplne zastavená v oboch smeroch. 

Kolóny aktuálne siahajú od Strečna až po križovatku Košická v Žiline a v opačnom smere až po zjazd z diaľnice D1. 

Na miesto práve priletel záchranársky vrtuľník zo Žiliny a dorazila aj posádka záchrannej zdravotnej služby.Aktualizácia 17:10

Premávka v smere z Martina do Žiliny je v pohybe. Priemerná rýchlosť sa podľa vodičov odhaduje do 30 kilometrov za hodinu. Smer zo Žiliny do Martina je zatiaľ bez zmeny. Polícia bude pravdepodobne premávku riadiť striedavo. Na miesto smeruje v sprievode hliadky odťahová služba.

Aktualizácia 17:45

Vodič osobného motorového vozidla značky Škoda Octavia idúci v smere od Martina na Žilinu z nezistených príčin prešiel na pravú krajnicu a narazil do zvodidiel.  Následne prešiel do protismeru, kde narazil do brala a vozidlo zostalo prevrátené na ľavom boku,“ spresnila žilinská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.

Vodič utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali jeho prevoz do nemocnice. Premávka je príslušníkmi polície riadená striedavo. Ďalšie okolnosti ako aj presné príčiny nehody sú predmetom vyšetrovania.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: