Žilinská župa predáva dom pri obľúbenom kúpalisku za 108-tisíc eur. Slúžil ako rekreačný objekt


Foto: Žilinská župa predáva dom pri obľúbenom kúpalisku za 108-tisíc eur. Slúžil ako rekreačný objekt Foto: Žilinský samosprávny kraj

Žilinský samosprávny kraj uverejnil zaujímavú ponuku. Na predaj je dom v obci Radava, ktorá sa nachádza v blízkosti obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska. Za dvojpodlažnú budovu s obytným podkrovím a pivnicou, pozemkom s rozlohou 644 metrov štvorcových a 1 835-metrovou záhradou stačí zaplatiť 108-tisíc eur.

Rodinný dom č. 325 slúžil ako rekreačný objekt. Pod časťou budovy sa nachádza suterén s vstupným schodiskom a pivnicou. Prízemie je tvorené chodbou, kuchyňou, jedálňou, dvomi izbami, ďalšou malou kuchynkou a technickou miestnosťou. V podkroví sa nachádza chodba a jedna izba.

Súčasťou rodinného domu je aj dvojpodlažná prístavba, kde na prízemí je zádverie, schodište do podkrovia, sklad pod schodišťom, hala, oddelené toalety pre mužov a ženy a sprcha. V prístavbe podkrovia nájdete schodište s chodbou, kuchyňu a terasu, ktorá je prístupná z chodby schodišťa.

Budova stojí na okraji obytnej zóny, približne 900 metrov od centra obce. Priamo pred domom je autobusová zastávka, železničná zastávka sa nachádza v asi 1,4-kilometrovej vzdialenosti. V obci je materská aj základná škola, sieť reštaurácií a niekoľko predajní.


„Obvodové murivo domu je murované tehlové, strecha sedlová s valbami, na ktorej je v prevažnej časti krytina z pálenej škridle ako aj krytina z oceľového pozinkovaného plechu, ktorá bola zrealizovaná v rámci prístavby. Objekt je napojený na vodovod, kanalizáciu do žumpy a elektriku,“ uvádza Žilinský samosprávny kraj.

Spolu s domom a pozemkami sa predáva aj príslušenstvo ako oplotenie, vodovodná prípojka, vodomerná šachta, armatúrna šachta, kanalizačná prípojka, elektrická prípojka, žumpa, spevnené plochy a vonkajšie schody. Budova ostala vybavená nábytkom, perinami a vysávačom.

Viac informácií o objekte a predkladaní ponúk nájdete na TOMTO ODKAZE.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: