Efektívna reklama v Žiline? Oslovte tisícky ľudí za deň a zlepšite viditeľnosť svojej značky!


Foto: Efektívna reklama v Žiline? Oslovte tisícky ľudí za deň a zlepšite viditeľnosť svojej značky!

Žilinak.sk je už niekoľko rokov najväčší online spravodajský portál v Žilinskom kraji. Názov nášho média sa skladá z dvojice slov - Žilina a Aktuálne. S mottom „Spájame ľudí s informáciami v mieste, kde žijú“ prinášame denné spravodajstvo pre široké publikum z celého kraja.

Vďaka tomu, že pomáhame čitateľom získať prehľad o aktuálnom dianí a zároveň riešime ich problémy, sme vytvorili komunitu takmer 100 000 používateľov na Facebooku a základňu až 400 000 unikátnych čitateľov mesačne na webe.

Cielené regionálne pokrytie

Portál pokrýva aktuálne správy a udalosti zo Žiliny a celého Žilinského kraja, čo z neho robí ideálne miesto pre regionálne cielenú reklamu. Či už chcete osloviť miestnych obyvateľov alebo návštevníkov, Žilinak.sk poskytuje ideálnu platformu pre vašu značku​.

Rozmanité formáty reklamy

Na Žilinak.sk máte možnosť využiť rôzne formáty reklamy vrátane bannerov, PR článkov a online inzercií. Týmto spôsobom môžete prispôsobiť svoju marketingovú stratégiu tak, aby čo najlepšie vyhovovala vašim potrebám a cieľom​.

Vysoká angažovanosť

Portál má silnú základňu fanúšikov na sociálnych sieťach. To znamená, že vaša reklama môže získať dodatočný dosah a zapojenie prostredníctvom súťaží, zdieľaní a interakcií na sociálnych sieťach.

Mobilná dostupnosť

Spravodajský portál Žilinak.sk je dokonale optimalizovaný pre zobrazenie na mobilných zariadeniach. Každý reklamný formát je prispôsobený tak, aby oslovil a zaujal čo najviac používateľov, ale zároveň ich neobťažoval.

Spoľahlivý a nezávislý zdroj

Ako jeden z mála nezávislých spravodajských portálov v meste si Žilinak.sk vybudoval dôveru a vernosť svojich čitateľov. Inzerovanie na portáli môže pridať dôveryhodnosť aj vašej značke a službám, ktoré ponúkate.

Inzerovanie na Žilinak.sk je skvelým spôsobom, ako efektívne a cielene osloviť široké a angažované publikum nielen v Žiline ale aj širokom okolí. Nechajte svoju reklamu pracovať za vás a zlepšite viditeľnosť svojej značky s portálom Žilinak.sk!

Získajte viac informácií, napíšte nám na obchod@zilinak.sk.Zdroj: Inzercia/PR článok