Raj Vína v Rajeckých Tepliciach: Druhý ročník nezabudnuteľnej vínnej cesty odštartuje už 15. júna


Foto: Raj Vína v Rajeckých Tepliciach: Druhý ročník nezabudnuteľnej vínnej cesty odštartuje už 15. júna

Po úspešnom nultom a prvom ročníku jedinečnej vínnej cesty máme pre vás skvelú správu. V Rajeckých Tepliciach nebude ani tento rok chýbať obľúbené podujatie Raj Vína. Nenechajte si ujsť spoznávanie čarovných uličiek kúpeľného mesta s pohárom lahodného vína a živou hudbou hrajúcou v pozadí, ktorá vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru.

Organizátor, ktorý má viac ako 24 rokov skúseností s vínom, vám rád predstaví vynikajúce slovenské vinárstva v krásnom prostredí Rajeckých Teplíc. Veríme, že si tento deň užijete a nájdete medzi slovenskými vínami svoju obľúbenú značku.

Až 18 prvotriednych vinárstiev

Pripravte sa na stretnutie s úspešnými slovenskými vinármi, ktorí vám predstavia svoje najlepšie vína a najnovšie novinky. Toto je jedinečná príležitosť spoznať a ochutnať výnimočné slovenské produkty priamo od ich tvorcov.

Budete môcť ochutnať viac ako 100 vzoriek slovenských vín, lokálne chuťovky, vypočuť si živú hudbu a zažiť príjemné letné popoludnie. V ponuke nájdete kvalitné tokajské, skalické, malokarpatské a južnoslovanské vína.

Vystavované vína si viete zakúpiť priamo vo výstavných stánkoch. V prípade nepriaznivého počasia budú vinárstva rozmiestnené v reštauráciách a v iných krytých priestoroch v Rajeckých Tepliciach.

Živá hudba, kaviarne a reštaurácie

Počas celej udalosti vás bude sprevádzať živá hudba na dvoch miestach, ktorá spríjemní vašu cestu spoznávania nových i tradičných slovenských vín. O hudobnú vložku sa postarajú dve šarmantné harmonikárky Mia a Nelka. V rámci programu je možnosť nahliadnuť aj do Galérie Retrospectiva, ktorá zachytáva krásu a bohatú históriu Rajeckých Teplíc.

Mestské kaviarne a reštaurácie budú pripravené rozmaznávať vaše chuťové poháriky svojimi špecialitami. Môžete si tak dokonale užiť chvíle oddychu s priateľmi v príjemnom prostredí Rajeckých Teplíc.

Vstupenky

Vstupenka je platná pre 1 osobu v deň podujatia. Prvých 100 kusov môžete zakúpiť vo zvýhodnenej cene len na ticketportal.sk.

Pri registrácii dostanete mapku, pohár a tašku s malou pozornosťou. Začiatok podujatia je naplánovaný na 15.00 hod. na Námestí v Rajeckých Tepliciach.

Vstupenka zahŕňa:

  • voľnú degustáciu vín počas celej udalosti,
  • pohár s logom a mapku,
  • tašku s Višňovskými niťami, minerálkou a perom,
  • zľavu na nákup vín v SUD-VIN Rajecké Teplice.

Tešíme sa na vás v Rajeckých Tepliciach na druhom ročníku Raj Vína! Príďte si užiť krásny deň plný vína, hudby a skvelej spoločnosti.

Pre viac informácií sledujte Facebook facebook.com/rajvinart.
Zdroj: Inzercia/PR článok