Zubná klinika v Čadci už 30 rokov dokazuje, že prvotriednu stomatológiu nenájdete len vo veľkomestách


Foto: Zubná klinika v Čadci už 30 rokov dokazuje, že prvotriednu stomatológiu nenájdete len vo veľkomestách

Hľadáte komplexné stomatologické služby, možnosť financovania na splátky či pokročilé technológie a postupy od top profíkov? Navštívte zubnú kliniku Petramed v Čadci.

Malé mesto, veľkolepé stomatologické služby

Kam by smerovali vaše kroky v prípade, že by ste si chceli dopriať naozaj kvalitnú zubnú starostlivosť alebo špecifický typ stomatologického úkonu? Väčšina z vás by asi menovala niektoré z väčších miest, v ktorých je koncentrácia profesionálnych zubných kliník naozaj vysoká. 

Našťastie, pre prvotriedne stomatologické služby už nemusia cestovať ďaleko obyvatelia na severe Slovenska. V Čadci totiž nájdete zubnú kliniku Petramed, ktorá sa svojimi komplexnými službami dokáže postarať o zuby malých aj veľkých, a to v oblastiach ortodoncie, protetiky, endodoncie, stomatochirurgie, parodontológie, dentálnej hygieny či rôznych estetických zákrokov.

Okrem klasických stomatologických služieb, ako sú napríklad preventívna prehliadka, plombovanie, ošetrenie koreňových kanálikov, extrakcie zubov či dentálna hygiena, nájdete v ich ponuke aj vizualizáciu vášho budúceho úsmevu pred začatím ortodontickej liečby, bezbolestnú chirurgiu, aplikáciu zubných faziet či zubných implantátov.

Tím, ktorý vyčaruje úsmev na tvári

Zubná klinika Petramed nie je v odbore stomatológie žiadnym nováčikom. Svoje služby poskytuje už 30 rokov a ročne sa postará o takmer 10 000 pacientov. Patrí medzi najväčšie zubné kliniky a ortodontické pracoviská na Slovensku, čo je jasným dôkazom bohatých skúseností a praxe.  

Na každú oblasť dentálneho zdravia nájdete v Petramed klinike špecialistov, ktorí vám ponúknu nielen svoje odborné znalosti, ale aj ľudský prístup stelesnený milým úsmevom a vľúdnym slovom. O komfort pacienta sa, pravdaže, starajú aj profi zdravotné sestry a recepčné, na ktoré sa môžete obrátiť s akoukoľvek otázkou či požiadavkou. 

Priestory Petramed kliniky sú vybavené pokročilými technologickými zariadeniami s vysokým hygienickým štandardom a jej RTG/CT pracovisko dokonca využívajú aj iní lekári z okresu.


Zdravé zuby na splátky

Starostlivosť o zuby býva pre niektorých pacientov finančne náročná. Klinika Petramed však prišla so šikovným riešením, a to hneď trojakým spôsobom. Každý pacient má u nich právo využiť možnosť financovania formou:

  • odloženia platby o 30 dní, 
  • splátok bez preplatenia na 3 až 6 mesiacov,
  • mesačných platieb v prípade liečby neviditeľným strojčekom.

Stačí si vybrať jeden z nich a budete o krok bližšie k vášmu novému a zdravému úsmevu. A to bez nárazovej záťaže pre váš rodinný rozpočet.

Spokojní pacienti sú najlepšia reklama

Tím zubnej kliniky Petramed však nezaspal na vavrínoch a uvedomuje si, že pravidelná komunikácia s ich pacientmi im pomôže budovať lepšie vzťahy a neustále zlepšovať svoje služby. 

Preto okrem získavania spätnej väzby cez osobné rozhovory, prostredníctvom sociálnych sietí či e-mailovej a telefonickej komunikácie pravidelne rozosiela aj dotazník spokojnosti. Mesačne tak získajú viac ako 400 vyplnených dotazníkov, v ktorých im svoju dôveru prejavilo až 95 % ich pacientov, pričom by ich služby odporučili aj svojej rodine a priateľom. 

Ak sa chcete presvedčiť o kvalitách ich služieb na vlastné oči, stačí si pozrieť foto referencie či Google recenzie, v ktorých pacienti nešetria milým slovom na profesionálne odvedenú prácu celého Petramed tímu. 

Pridajte sa k spokojným pacientom stomatologickej kliniky Petramed aj vy! Môžete sa im ozvať cez e-mailovú adresu recepcia@petramed.sk, telefonicky na číslach 041/425 430 0 alebo 041/425 430 1, prípadne vyplnením kontaktného online formulára.Zdroj: Inzercia/PR článok