Vybudujte silnú značku s Michalom Pastierom. Žilinu čaká ďalší benefičný event od Be Lenka


Foto: Vybudujte silnú značku s Michalom Pastierom. Žilinu čaká ďalší benefičný event od Be Lenka
Galéria: 15 fotiek
Foto: Be Lenka

Príďte sa inšpirovať v oblasti brandingu, firemnej identity a dizajnu na benefičný event v Be Lenka. Po úspešnom aprílovom podujatí si žilinská barefoot firma pripravila program so spíkrami Michalom Pastierom, Jurajom Fehervarim a Máriom Zafkom. Celý výťažok z predaja vstupeniek putuje onkologickým pacientom v Martine a neziskovej organizácii Deťom s rakovinou.

Event sa koná 26. júna 2024 v priestoroch Be Lenka v Žiline od 13:00 hodiny a končí networkingom a afterparty vo večerných hodinách. Viac informácii a vstupenky nájdete na eventovom webe

Čo vás čaká? Spoznajte témy a spíkrov

  • Juraj Fehervari: “Jeden príbeh, dve značky: Branding v pozadí Be Lenka a Barebarics.”

Juraj je zakladateľ a CEO žilinských barefoot značiek Be Lenka & Barebarics. Za svoj biznisový úspech bol ocenený viac ako 15x vrátane prestížneho ocenenia EY Podnikateľ roka 2022, je známy tiež ako investor z televíznej šou Jama levova.

Galéria: 15 fotiek

  • Michal Pastier: “Ako na značku vlastného produktu. Od kozmetiky, cez módu po doplnky stravy.”

Michal je Creative Director/ CoFounder v agentúrach Darwin & the Machines, GoBigname. Bol zaradený medzi Top 100 európskych inovátorov podľa Google a Financial Times a s vyše 200 kreatívnymi oceneniami patrí medzi najoceňovanejších reklamných tvorcov v regióne.

  • Mário Zafka: “Produktový dizajn: Tvorba kolekcie, ktorá jasne povie, kto si” & Predstavenie novej barefoot kolekcie

Mário je hlavný produktový a brandový dizajnér značiek Be Lenka a Barebarics. Za prvé dva roky v spoločnosti sa z grafického stážistu vypracoval na hlavného dizajnéra. Jeho vášňou sú tenisky, čo potvrdzujú jeho prelomové kolekcie Zing, Royale, Wave, Velocity, Revive, Fusion, či Futura.

Viac ako len event. Cieľom je podporiť spoločne dobrú vec

Be Lenka dlhodobo a aktívne podporuje dobročinné projekty. V apríli sa vďaka účastníkom podarilo prispieť sumou 7.300 eur organizáciám pre ľudí s Downovým syndrómom. Tentokrát poputuje výťažok do Onkologického centra v Martine a neziskovej organizácii Deťom s rakovinou.

Galéria: 15 fotiek

Budete aj vy na zozname účastníkov? Vstupenky už v predaji 

Stretnite sa s biznis komunitou z celého Slovenska a užite si odborný program s podporou dobrej veci v stredu 26.6. v priestoroch Be Lenka. Kapacita miest je limitovaná, zarezervujte si svoje miesto na tomto linku

Miesto: Be Lenka, Obchodná 9076/3D, Žilina
Dátum: 26.06.2024 - 13:00    22:00
Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok