Pátranie po tínedžerovi Patrikovi zo Žiliny má smutný koniec


Foto: Pátranie po tínedžerovi Patrikovi zo Žiliny má smutný koniec Foto: Facebook/Pohotovostný pátrací tím - ZA kraj

Aktualizácia (4. júna):

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline vo večerných hodinách v pondelok 3. júna odvolalo pátranie po nezvestnom. Hľadanie však malo smutný koniec. Na sociálnej sieti sa objavilo chlapcove parte. 

„S hlbokým zármutkom oznamujeme, že náš milovaný syn, brat, vnuk, pravnuk, synovec, kamarát Patrik Magušin nás navždy opustil dňa 2. júna 2024 vo veku 16 rokov,“ píše sa v smútočnom oznámení. 

Rodina a blízki sa s Patrikom rozlúčia 7. júna v Kostole Sedembolestnej Panny Márie na Vlčincoch.


Pôvodná správa:

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline vyhlásilo pátranie po ďalšom tínedžerovi. Informoval o tom pohotovostný pátrací tím pre Žilinský kraj, ktorý pomáha s hľadaním strateného Patrika M.

Nezvestný chlapec má iba 16 rokov a trvalo žije v Žiline. Má štíhlu postavu s výškou približne 180 centimetrov. Vlasy má hnedé a ostrihané na krátko okrem vrchu hlavy, kde sú dlhšie so svetlým melírom.

„Oblečené mal čiernu mikinu s kapucňou, široké hnedé nohavice, obuté bielo hnedé tenisky. Pri sebe mal mobilný telefón iPhone 11,“ priblížil pohotovostný pátrací tím.

Pokiaľ ste nezvestného Patrika niekde videli alebo viete, kde sa môže nachádzať, neváhajte a kontaktujte políciu na linke 158. Následne informujte aj Pohotovostný pátrací tím na čísle 0940 555.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: