Z Ružomberského jarmoku ukradli reproduktor, ktorý zabával návštevníkov. Majiteľ ponúka štedrú odmenu


Foto: Z Ružomberského jarmoku ukradli reproduktor, ktorý zabával návštevníkov. Majiteľ ponúka štedrú odmenu Foto: Ilustračné foto/rtings.com a redakcia

Na Liptove sa počas uplynulého víkendu odohrala jedna z najväčších kultúrnych akcií regiónu. Na Ružomberský jarmok sa mnohí obyvatelia aj návštevníci mesta tešili celý rok, nie všetci sa však prišli zabaviť, vypočuť si dobrú hudbu, nakúpiť a najesť sa.

Neznáma osoba alebo skupina sa rozhodla, že na jarmoku „jednoducho“ zarobí. V nočných hodinách sa jej podarilo nepozorovane odcudziť reproduktor značky JBL Partybox 310, ktorý celý víkend zabával návštevníkov podujatia.

„Poprosím Vás o zdieľanie a za akékoľvek informácie a tipy budem vďačný, samozrejme sa štedro odvďačím,“ prosí na sociálnej sieti majiteľ zariadenia.

Cena takéhoto reproduktoru sa aktuálne pohybuje v priemere okolo 400 eur. K podobnej krádeži došlo koncom minulého roka aj v centre Žiliny, kde neznámy páchateľ ukradol reproduktor spred streetfoodovej prevádzky. V roku 2022 zas zmizla svetelná veža zo známeho Festivalu Skaly.


Prečítajte si viac: