Nové priestory, viac služieb a vyššia úroveň starostlivosti: Autoservis City sa sťahuje na novú adresu


Foto: Nové priestory, viac služieb a vyššia úroveň starostlivosti: Autoservis City sa sťahuje na novú adresu
Galéria: 6 fotiek

Už je to takmer dva roky, odkedy pod novým vedením opäť ožila značka žilinského Autoservisu City. Ten poskytuje majiteľom áut kvalitné služby a okrem bežného servisu im pomáha riešiť aj rôzne iné úkony spojené s prevádzkou vozidiel.

Generálne opravy, diagnostika pre všetky typy a značky vozidiel, pneuservis, zabezpečenie STK ale aj riešenie poistných udalostí či servis na splátky. Tieto a mnohé ďalšie služby nájdete v aktuálnej ponuke Autoservisu City Žilina.

Zvýšený záujem zákazníkov motivoval majiteľov servisu k tomu, aby rozšírili svoje kapacity a ponúkli ešte širšiu paletu služieb. Z pôvodnej adresy na Predmestskej ulici sa preto presunú o kúsok ďalej - do areálu na ulici M. R. Štefánika 3560/109

Nový a väčší priestor umožní poskytovať efektívnejšie a rýchlejšie servisné úkony pre osobné, úžitkové aj nákladné vozidlá. Nateraz bude novinkou okrem veľkej dielne aj príjemné moderné prostredie pre zákazníkov vrátane coffee kútika s kvalitnou kávou a nealko nápojmi.

Galéria: 6 fotiek

So zväčšením kapacity servisu prichádza aj nový skúsený personál a ďalší profi dodávatelia služieb a kvalitných náhradných dielov. V pláne sú aj iné novinky a zmeny, tie si však nateraz majitelia nechávajú ako prekvapenie.

A čo viac, zákazníci sa vôbec nemusia obávať zdražovania. V nových priestoroch nájdu všetky služby za pôvodné ceny, na ktoré sú zvyknutí.

Navštívte Autoservis City v širšom centre Žiliny a vyskúšajte profesionálny a spoľahlivý prístup v spojení s kvalitne odvedenou prácou za dostupné ceny. 

Pre viac informácií sa obráťte na:

Nové priestory autoservisu nájdete len o približne 300 metrov ďalej od bývalej prevádzkyPrečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok