Obyvateľka Hájika si našla poškodené auto. Hľadá vysvetlenie, ako sa to mohlo stať


Foto: Obyvateľka Hájika si našla poškodené auto. Hľadá vysvetlenie, ako sa to mohlo stať Foto: Facebook/Dominika Pecháčková

Poškodzovanie parkujúcich vozidiel vandalmi nie je v Žiline ničím neobvyklým. Rovnako sa stáva, že nezodpovední vodiči do takýchto automobilov nabúrajú a bez slova z miesta ujdú.

Dnes 17. mája si našla rozbité sklo na automobile obyvateľka sídliska Hájik, nie je si však istá, čo poškodenie spôsobilo. Obrátila sa preto s prosbou o pomoc a informácie na verejnosť.

„Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť, či náhodou dnes niekto nevidel čo alebo kto mi mohol toto spôsobiť? Auto neni buchnuté čiže zavinenie druhým autom skôr vylučujem, ale nedokážem si to nejako vysvetliť,“ napísala zmätená vodička.

Zároveň dodala, že sa na sídlisku počas celého dopoludnia kosila tráva, pochybuje však, že by jej dokázal takto rozbiť zadné okno kamienok, ktorý odletel spod kosačky.

Pokiaľ máte akékoľvek informácie o tom, čo poškodilo čierne parkujúce vozidlo značky Škoda Scala, kontaktujte majiteľku prostredníctvom sociálnej siete.

Prečítajte si viac: