Kajakári našli na Liptove telo zakliesnené v kríkoch. Malo rovnaké oblečenie, ako nezvestná žena


Foto: Kajakári našli na Liptove telo zakliesnené v kríkoch. Malo rovnaké oblečenie, ako nezvestná žena Foto: noviny.sk/TV JOJ

Najskôr v Liptovskej Mare, potom v derivačnom kanáli pri Bytči, teraz v potoku v Liptovskom Mikuláši. V Žilinskom kraji bolo objavené ďalšie ľudské telo, ktoré by mohlo patriť nezvestnej žene v strednom veku.


Hrozný nález nahlásila dvojica kajakárov, ktorí splavovali potok Jalovčianka v mestskej časti Ondrášová. Tesne pred sútokom s Váhom uvideli v kríkoch pri brehu zakliesnené nevládne telo. Na miesto bola okamžite privolaná polícia a neskôr aj hasiči, ktorí ho vytiahli z vody.


Podľa informácií portálu noviny.sk vedie okolo miesta nálezu obľúbený cyklochodník. V blízkosti mala byť naposledy videná 53-ročná žena, ktorá je už viac než mesiac nezvestná. Zosnulá žena mala na sebe oblečenie, ktoré sa zhodovalo s popisom oblečenia nezvestnej. Polícia zatiaľ nepotvrdila, že ide skutočne o rovnakú osobu.

Telo obhliadal lekár, ktorého taktiež privolali na miesto. Predbežne bolo vylúčené zavinenie druhou osobou. Pre zistenie presnej príčiny smrti nariadil vykonanie pitvy.


Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: