Marcela z Kysúc predávala drogy, pred väzením sa skrývala dva týždne. Vypátrala ju kriminálka


Foto: Marcela z Kysúc predávala drogy, pred väzením sa skrývala dva týždne. Vypátrala ju kriminálka Foto: Redakcia a KR PZ ZA

Na zoznam osôb, ktoré hľadá polícia v Žilinskom kraji, pribudla 3. mája aj mladá Kysučanka. Nie je však nezvestná, ale úmyselne sa ukrýva pred pobytom za mrežami. Nevideli ste ju niekde?

Po 29-ročnej Marcele Síkeľovej vyhlásilo pátranie Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Čadci. Žena má trvalé bydlisko v Kysuckom Novom Meste, v poslednej dobe sa tam však nezdržiava. Podľa fotografie má oválnu tvár, hnedé oči a dlhšie hnedé vlasy, bližší popis polícia nezverejnila.

„Na menovanú vydal Okresný súd v Žiline príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody, vo veci trestného činu nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovania s nimi,“ priblížila hovorkyňa žilinskej polície Gabriela Kremeňová.


Pokiaľ máte akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť nájsť ukrývajúcu sa Marcelu, kontaktujte policajtov na linke 158, na akomkoľvek oddelení Policajného zboru alebo súkromnou správou na ich Facebooku.

Aktualizácia, 18. 5. 2024

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Čadci odvoláva pátranie po hľadanej žene, nakoľko bola vypátraná príslušníkmi odboru kriminálnej polície a bola dodaná do výkonu trestu odňatia slobody.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: