Po Rajeckých Tepliciach sa pohybuje nebezpečný maskovaný muž, rieši ho mesto aj polícia


Foto: Po Rajeckých Tepliciach sa pohybuje nebezpečný maskovaný muž, rieši ho mesto aj polícia Foto: Ilustračné foto/pixabay.com

Obyvatelia Rajeckých Teplíc majú strach vychádzať po zotmení zo svojich domovov. Po ich meste sa pohybuje agresívny maskovaný muž oblečený v čiernom. Prípadom sa zaoberá samospráva aj polícia.

Na neznámu osobu, ktorá ohrozuje domácich, upozornila jedna z miestnych obyvateliek. „Po Rajeckých sa pohybuje maskovaný chlap, ktorý je nebezpečný a vyhľadáva konflikty. Dávajte si pozor, najmä pri večerných prechádzkach. Dnes sa konflikt stal konkrétne pri rybárskej bašte,“ napísala na sociálnej sieti.

Podľa jej spoluobčanov nejde o jedinú podozrivú osobu v okolí. V blízkosti Skalky sa má zdržiavať vysoký holohlavý muž, pravdepodobne bez domova. Toho sa však viacerí zastali s vysvetlením, že nie je hrozbou pre ľudí.

„V súčasnosti mesto podniká potrebné kroky k riešeniu vzniknutej situácie a pracuje v súčinnosti s Okresným riaditeľstvom Policajného zboru Rajec. Mesto zároveň vyzýva občanov k zvýšenej opatrnosti a aby akékoľvek informácie hlásili na Mestskej polícii, na telefónnom čísle: 0918 615 253 alebo na 158,“ vyjadrilo sa k problému mesto.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu