Dokonalé opálenie za pár minút: Solárium Platinium otvára najnovšiu pobočku v centre Žiliny


Foto: Dokonalé opálenie za pár minút: Solárium Platinium otvára najnovšiu pobočku v centre Žiliny
Galéria: 4 fotky

Solárium Platinium, jedna z najväčších solárnych sietí v Európe, prichádza do Žiliny. Za ich úspechom stojí najnovšia generácia opaľovacích zariadení, používanie kvalitných značkových krémov, veľký dôraz na čistotu, hygienu a hlavne individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Snažíme sa, aby nami poskytované služby spĺňali tie najvyššie štandardy a aby naši klienti odchádzali z nášho solária spokojní a krásne opálení,“ píše solárium.

Každé solárium je pravidelne servisované a spĺňa európske normy. Najdôležitejšia je v tomto prípade bezpečnosť a pohodlie, práve preto je tu vždy k dispozícii odborne vyškolený a príjemný personál. Zákazník sa môže so všetkými otázkami obrátiť priamo naň.

Žilinská Platinium pobočka, ktorá bude so svojimi 7 soláriami zároveň najväčším solárnym štúdiom v krajskom meste, sa bude nachádzať v obchodnom centre Mirage. To ponúka zákazníkom viacero výhod, hlavne bezstarostné parkovanie v garáži obchodného centra a možnosť návštevy počas celého týždňa v čase od 9:00 do 21:00 hod.

Opaľovanie bez zbytočného čakania zabezpečuje množstvo strojov a ochotný personál. Pre budúcich zákazníkov sú pripravené lákavé bonusy, kredity a zľavy. Máj, mesiac lásky, oslavuje Platinium špeciálnou ponukou - 50 % bonusom na prvé nabitie.

Bližšie informácie nájdete na:Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok