Žilinčanov očaril nezvyčajný obchod na Bulvári


Foto: Žilinčanov očaril nezvyčajný obchod na Bulvári
Galéria: 3 fotky

Volá sa Bubliboom a okrem netradičného obchodného interiéru ponúka návštevníkom aj špecifický sortiment – originálne hračky pre deti a krásne detské oblečenie prevažne slovenských značiek.

V časoch, keď „kamenné predajne“ o život zápasia s ponukou e-shopov sa rozhodli dvaja mladí ľudia otvoriť si kamenný, teda vlastne drevený obchod  priamo v centre mesta. Čo ich k tomu viedlo?

„Ako rodičia malého a hravého syna sme od jeho príchodu na svet (a asi aj o čosi skôr) hľadali jedinečné a nápadité hračky, oblečenie, kúsky do jeho detskej izbičky. Skúsenosť s ich nedostatkom nás naštartovala k úvahám o vytvorení obchodu, ktorý by deťom, rodičom a všetkým ich kamarátom ponúkol moderné, nadčasové a charizmatické produkty prihliadajúc na ich kvalitu a originálnosť. V Bubliboome nájdete slovenské aj zahraničné výrobky, ktoré odrážajú našu slabosť pre krásne veci a cit pre kvalitu, ale aj voľnosť a absolútnu prirodzenosť vo vizuálnom prevedení. Radi by sme ukázali, že detské oblečenie a hračky, či interiérové doplnky do detských izieb môžu byť ladené v jednoduchom štýle, no nie je vylúčená ich hravosť a estetika. Bubliboom je detský obchod plný originálnych nápadov a tiež hračiek, ktoré okrem zábavy dokážu stimulovať detskú inteligenciu a rozvoj.“ hovorí Katarína, spolumajiteľka predajne.

Interiér obchodu sa skutočne oplatí vidieť, ulahodí milovníkom prírodných materiálov, minimalistického dizajnu a hlavne deťom, ktorým je priestor predajne prispôsobený tak, aby sa počas návštevy obchodu nenudili.  Pod domácku atmosféru sa podpísal nielen vycibrený vkus majiteľky, ale aj šikovné ruky jej manžela, ktorý z dreva vypracoval obchodný priestor doslova od podlahy až po strop.


A čo v Bubliboome nájdete? Originálne hračky z dreva a prírodných materiálov, kvalitné detské oblečenie slovenských značiek a dizajnové detské oblečenie, interiérové doplnky do detských izieb a kopu inšpirácie na vianočné darčeky pre svoje ratolesti.


Bubliboom nájdete na Bulvári, má aj svoju rovnomennú stránku na Facebooku a ak hľadáte presnú adresu predajne a zoznam značiek, ktoré ponúka vo svojom sortimente, navštívte jej webové stránky www.bubliboom.sk.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok