Dokonalý odpočinok? Doprajte si Wellness deň s masážou a obedom vo Veľkých Karloviciach


Foto: Dokonalý odpočinok? Doprajte si Wellness deň s masážou a obedom vo Veľkých Karloviciach

Predstavte si deň, keď nemusíte robiť nič iné ako relaxovať. Deň, keď sa môžete okúpať v termálnom bazéne, zohriať sa v saune a pri saunových rituáloch, dať si príjemnú masáž a niečo dobré na jedenie… len aby ste si vyčistili hlavu a zahnali jarnú únavu.

Znie to lákavo, však? Presne takýto zážitok nájdete v obľúbenom Wellness Horal Veľké Karlovice, len hodinu cesty autom od Žiliny - kúsok za českými hranicami.

Na rýchly reštart vám tu pripravili balíček Wellness deň pre zdravie. Je bez ubytovania, teda za priaznivú cenu a obsahuje všetko, čo potrebujete na dôkladný oddych:

  • celodenný pobyt vo Wellness Horal s tromi termálnymi bazénmi, fitnescentrom a saunovým svetom,
  • exotickú masáž alebo kozmetický rituál v trvaní 50 minút,
  • trojchodové wellness menu s obedom vo valašskej krčmičke, 
  • čajový a uterákový servis vrátane zapožičania županu.

Prečítajte si viac informácií o Wellness dni a rezervujte si svoj termín včas. Wellness deň sa ponúka v pracovných dňoch.


Wellness Horal: Oáza relaxu v Beskydách

Milovníkom kvalitného relaxu netreba Wellness Horal určite predstavovať. Nachádza sa v známom hoteli Horal v Karloviciach uprostred krásnej prírody Beskýd a je otvorený denne od 9:30 do 21:30, takže počas svojho Wellness dňa máte dostatok času na relaxáciu.

Pred a po masáži alebo kozmetickej procedúre si môžete vychutnať plávanie v termálnych bazénoch so slanou vodou, saunový svet so saunovými rituálmi, ponaťahovať telo vo fitnescentre a zdriemnuť si pri šálke čaju na relaxačnom ležadle s výhľadom na krajinu aj na vonkajších terasách, čo je príjemné najmä v jarných dňoch. Občerstviť sa môžete vo Vital bare priamo pri bazéne a saunách, obed vám naservírujú v hotelovej reštaurácii.

A navyše môžete wellness centrum kedykoľvek opustiť a vrátiť sa doň počas Wellness dňa. Relaxáciu si viete spojiť s posedením na hotelovej terase, prechádzkou alebo inými aktivitami. V hoteli Horal je k dispozícii tenisový kurt, požičovňa elektronických bicyklov, bowling alebo golfové ihrisko Horal, kde ponúkajú zábavné lekcie aj pre úplných začiatočníkov.

Oslávenci za korunu a ďalšie tipy od Wellness Horal

Wellness Horal sa oplatí navštíviť aj pri iných príležitostiach. Vedeli ste, že:

  • V deň narodenín majú oslávenci vstup do Wellness Horal za 1 korunu. Wellness Horal má tiež špeciálnu ponuku pre páry pri výročí svadby. Viac informácií nájdete tu.
  • V pracovných dňoch Wellness Horal ponúka Tematické dni so špeciálnymi ponukami. Napríklad v stredu je špeciálna ponuka pre seniorov a v piatok majú deti zľavu 99 korún.
  • Wellness Horal organizuje obľúbené saunové rituály až osemkrát denne. Novinkou horúceho prameňa sú aromatické rituály s kadidlovými horákmi (denne o 17:30).
  • Masáže vo Wellness Horal vykonávajú rodení maséri z Thajska, Filipín, Bali a Jávy, čo je zárukou špičkovej kvality. Pozrite si celú ponuku masáží.
  • Pri ubytovaní v hoteli Horal máte počas celého pobytu bezplatný vstup do Wellness Horal. Využite to napríklad pri najvýhodnejšom pobyte Relaxačná nedeľa.

Prečítajte si viac:


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok