Vstúpte do beauty sveta Salónu Allegria na Vlčincoch v Žiline a zažiarte v plnej kráse


Foto: Vstúpte do beauty sveta Salónu Allegria na Vlčincoch v Žiline a zažiarte v plnej kráse
Galéria: 5 fotiek
Foto: Instagram/salonallegria_zilina

Že pre krásu sa musí trpieť? Dnes už naozaj nie. Presvedčiť sa o tom môžete v Salóne Allegria, ktorý sídli na Obežnej ulici v najväčšej žilinskej mestskej časti Vlčince. Na cestu za sebavedomým a spokojným „ja“ sa v moderných priestoroch vydáte v sprievode skúsených kozmetičiek, kaderníčok a ich profesionálneho prístupu.

Ako prezrádza samotné meno salónu, prioritou je vaša radosť. Túžite po rozžiarenej, hydratovanej pleti, zdravých a silných vlasoch alebo chcete len podčiarknuť svoju prirodzenú krásu? Služby Salónu Allegria sú rozmanité a šité na mieru pre každú z vás.

Nechajte zažiariť svoju prirodzenú krásu

Možno vás trápia kožné problémy, jazvy po akné, prehlbujúce sa vrásky, výrazná pigmentácia či prílišná citlivosť. Vďaka profesionálnemu čisteniu pleti a pokročilým technológiám v Salóne Allegria spoznáte tajomstvo hollywoodskych hviezd a topmodeliek z celého sveta. Po prístrojovom ošetrení bude vaša pokožka vyživená a do hĺbky hydratovaná, čoho výsledkom je jemná, svieža a predovšetkým zdravá pleť.

Ani vy nechcete pred zrkadlom tráviť desiatky minút a túžite cítiť sa upravene hneď po zobudení? Obľube sa tešia aj procedúry, ktoré uľahčia ráno každej žene. Okrem tradičného predĺženia rias alebo permanentného mejkapu obočia či pier môže byť aj pre vás tou správnou cestou laminácia. Obočiu či mihalniciam dodá dokonalý tvar, aby vaše oči vynikli ešte viac, a to bez akejkoľvek ďalšej úpravy.


Zdravé vlasy ako koruna krásy

To, že krása spočíva v detailoch, vedia aj v Salóne Allegria, kde sa v oblasti kaderníctva venujú okrem tradičného strihania a farbenia dám i pánov aj ozdravným kúram. Doprajte vašej vlasovej pokožke špičkovú starostlivosť, ktorá sa odzrkadlí na kvalite každého jedného vlasu. Skúsený tím sa o vás postará aj pri špeciálnych príležitostiach. Vysnívané líčenie a účes na svadbu, stužkovú či ples tak môžete dosiahnuť na jednom mieste v Žiline, bez zbytočného presunu mestom.

Chcete sa aj vy cítiť sebavedomo? Zarezervujte si čas pre seba na telefónnom čísle 0948 612 433. Salón Allegria je tu pre vás vždy počas celého pracovného týždňa od 9. do 18. hodiny, no po dohode ho môžete navštíviť aj mimo otváracích hodín. Nezabudnite sledovať aj sociálne siete salónu (Facebook a Instagram), kde nájdete všetky novinky z oblasti krásy, no aj výhodné ponuky.


V salóne okrem poskytovania súčasných procedúr sledujú nové trendy a myslia aj na budúcnosť. Klientky sa tak v nasledujúcich mesiacoch môžu tešiť na novinku v podobe ďalšieho rozšírenia služieb. Viac vám prezradíme už onedlho.

Pomôžte druhým cítiť sa krásne

Ak vás láka skôr druhá strana návštevy salónu, využite možnosť školení v kľúčových a najžiadanejších kozmetických technikách – laminácii obočia, lashliftingu a predlžovaní mihalníc. Nové znalosti z kurzu, ktoré neskôr zúročíte vo svojej práci, nadobudnete v priateľskom a inšpiratívnom prostredí.

Kde salón nájdete? Cestu až do Allegrie vám objasní video na našom Instagrame:


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok