Dnes sa má v Žiline uskutočniť nelegálny tuning zraz. Kde sa účastníci stretnú?


Foto: Dnes sa má v Žiline uskutočniť nelegálny tuning zraz. Kde sa účastníci stretnú?

Žilinu dnes zaplavia automobiloví nadšenci a tuningové autá. Nasvedčujú tomu informácie zverejnené na sociálnych sieťach. Nelegálny tuningový zraz sa má uskutočniť v čase okolo 20:30 hod. na zatiaľ neznámom mieste. 

Presnú lokalitu, kde sa autá zídu, organizátori vopred neprezradili. Oznámia ju až prostredníctvom online vysielania 15 minút vopred. Žilinčania môžu očakávať záplavu automobilov na najväčších parkoviskách ako napríklad pri hypermarkete Tesco alebo OC Dubeň.

V minulosti sa organizátori rozhodli pre využitie parkovísk OC Idea na Kamennej ulici či pri obchodnom dome Sconto za Žilinou. Polícia pri avizovaní podobných akcií v uplynulých rokoch uzavrela väčšinu parkovísk a prejazd umožnila iba zákazníkom. 

Organizátori tuning zrazu dnes pravdepodobne stavili na to, že policajné hliadky nestihnú pokryť všetky parkoviská, pretože dohliadajú na plynulý a ničím nerušený priebeh prezidentských volieb.

Jeden nelegálny tuning zraz sa konal pred týždňom aj v Trnave. Príslušníci polície tam vtedy zaznamenali desiatky priestupkov a udelili množstvo pokút. Jednému vodičovi dokonca zadržali vodičský preukaz a ďalšiemu zaistili tabuľky s evidenčnými číslami.


Chceme vás informovať o tom, čo vás zaujíma a trápi.
Aj tento článok vznikol na podnet čitateľov.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu