Vo veku 61 rokov zomrel ružomberský poslanec a športový funkcionár Ľubomír Bezák


Foto: Vo veku 61 rokov zomrel ružomberský poslanec a športový funkcionár Ľubomír Bezák Foto: Facebook/Ľubomír Kubáň - primátor mesta Ružomberok

Primátor mesta Ružomberok oznámil na sociálnej sieti smutnú správu. Vo veku 61 rokov zomrel Ľubomír Bezák, bývalý mestský poslanec a futbalový funkcionár. 

Zosnulý pôsobil ako poslanec Mestského zastupiteľstva v Ružomberku za mestskú časť Biely Potok počas rokov 2006 až 2010. 

Ľudia si jeho meno môžu spájať aj so športovými úspechmi. Počas futbalovej sezóny 1996/1997 pôsobil ako manažér Futbalového klubu SCP Ružomberok. Práve v tejto sezóne sa Ružomberku podarilo vyhrať 2. ligu a postúpiť tak do najvyššej súťaže.


Ďakujem najmä za jeho mnohoročnú prácu pre mesto, najmä mestskú časť Biely Potok a rozvoj športu v Ružomberku,“ napísal a vyjadril česť jeho pamiatke primátor Ľubomír Kubáň.

Ľubomír Bezák navždy odišiel v utorok 12. marca. Posledná rozlúčka s ním bude v piatok 15. marca o 14:00 hod. v Kostole Nanebovzatia Panny Márie v Bielom Potoku.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Facebook/Ľubomír Kubáň - primátor mesta Ružomberok