Malý princ ožije na inkluzívnom kine v paláci


Foto: Malý princ ožije na inkluzívnom kine v paláci

Mesiac marec je venovaný knihe, a preto sme sa do inkluzívneho kina 16. marca o 10:00 rozhodli vybrať rozprávku podľa svetoznámeho a kultového diela Antoina de Saint-Exupéryho Malý princ.

V centre príbehu je dievčatko, ktoré už od detstva vychováva a pripravuje na seriózny a dospelý svet jej ambiciózna mama. Jej každodenné úsilie bez povolenia naruší excentrický a dobrosrdečný sused, letec.

Ten predstaví svojej novej malej priateľke doteraz nepoznaný svet, v ktorom nie je nič nemožné. Malá dievčatko, ktoré doteraz poznalo iba prísny každodenný režim a nepoznalo spontánnosť a priateľstvo sa vydáva so svojim sprievodcom na magickú cestu do fantázie, do vesmíru za Malým princom.

Tu nachádza svoje stratené detstvo a zisťuje, že priateľstvo je vzťah na ktorom v živote veľmi záleží, je pre človeka veľmi dôležité a rozpoznať ho je možné iba srdcom.


Lístky si budete môcť zakúpiť priamo na mieste pred začatím podujatia. Dospelých stojí lístok 2 eurá, študentov 1 euro a deti do 6 rokov, seniori a ZŤP osoby majú vstup zadarmo.

Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku alebo na webovej stránke Rosenfeldovho paláca.


Miesto: Rosenfeldov palác
Dátum: 16.03.2024 - 10:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu