Klavírny večer s virtuózom Milošom Biharym


Foto: Klavírny večer s virtuózom Milošom Biharym

Srdečne vás všetkých pozývame na klavírny recitál Miloša Biharyho, ktorý sa uskutoční 14.marca 2024 (štrvtok) o 18:00 v koncertnej sále Rosenfeldovho paláca.

Zaznejú dve vrcholné diela klavírnej literatúry a to Franz Liszt Sonata h mol a Modest Petrovič Musorgskij Obrázky z výstavy . Súčasťou klavírneho koncertu je aj prezentácia na plátne ohľadom histórie vzniku a zaujímavosti interpretovaných klavírnych diel.

Klavírny virtuóz MIloš Bihary sa hre na klavír venuje už od 4 rokov. Navštevoval ZUŠ v Trnave. Po ukončení štúdia pokračoval na Konzervatóriu v Bratislave pod vedením Mgr.art Petra Čermana. Je absolventom Vysokej škole múzických umení v Bratislave pod vedením prof. Mariána Lapšanského a Jakuba Čižmaroviča ArtD. Za svoje štúdium, ale aj kariéru získal mnoho ocenení. Funguje sólo alebo v kapele Miloš Bihary Jazz Funk Brothers. So svojimi projektmi koncertuje na Slovensku i v zahraničí. Popri koncertnej činnosti pôsobí aj pedagogicky na Konzervatóriu v Bratislave a Základnej umeleckej škole Miloša Ruppeldta. 

Lístky na koncert si budete môcť zakúpiť priamo pred podujatím. Vstupenka pre dospelého stojí 5€, pre študenta 3€ a ZŤP, seniori a deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

Pre viac informácií si pozrite Facebook alebo webovú stránku Rosenfeldovho paláca.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu