Spoľahlivá pomoc pri problémoch na cestách? MIP Services Žilina nezaskočí žiadna výzva


Foto: Spoľahlivá pomoc pri problémoch na cestách? MIP Services Žilina nezaskočí žiadna výzva

Predstavte si situáciu, že vo chvíli, keď to najmenej čakáte, sa vám pokazí auto. Alebo si predstavte ešte horší scenár - čelíte dopravnej nehode a vaše vozidlo zostáva nepojazdné. V takýchto okamihoch je neoceniteľné mať po ruke kontakt na spoľahlivú odťahovú službu, ktorá vás nikdy nesklame, aj keď ste stovky kilometrov od domova.

A jednou z takých je už niekoľko rokov žilinská odťahovka MIP Services. Okrem 24-hodinovej dostupnosti, ktorá je dôležitá práve v nečakaných situáciách, sa môžete plne spoľahnúť na dlhoročné skúsenosti a bez obáv zveriť svoje auto odborníkom. Tí sa o všetko postarajú za vás, aby ste sa zbytočne nestresovali v ťažkej situácii.

Personál je vždy ochotný poskytnúť rýchlu a efektívnu pomoc, nech už čelíte akejkoľvek situácii kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí.  A na to má pripravenú rôznu techniku a vozidlá, vďaka ktorým si poradí v každej situácii a s každým typom vozidla.

MIP Services je navyše zmluvným partnerom asistenčných služieb všetkých poisťovní ako aj väčšiny autorizovaných servisov. Pri vybavovaní administratívnych náležitostí preto nemusíte mať žiadne obavy. Disponuje tiež osvedčením o absolvovaní potrebných školení zameraných na prácu s elektromobilmi.

Novinkou v ponuke služieb je zabezpečenie odtiahnutia z priestorov podzemných garáží. Špeciálne upravené vozidlo sa dostane až priamo na miesto a bez zbytočných komplikácií a námahy presunie nepojazdné auto do servisu.

MIP Services však neponúka iba odťah pri poruchách a nehodách, ale aj širokú škálu ďalších služieb, ako je asistenčná pomoc, otváranie vozidiel, pomoc pri štartovaní, jednoduché opravy a dokonca pomôže s vyslobodením z nedostupného terénu. Okrem toho môžete využiť krátkodobý alebo dlhodobý prenájom motorových vozidiel.

V prípade, že oceníte spoľahlivosť, profesionálny prístup a rýchlu reakciu, neváhajte kontaktovať MIP Services. Ak chcete mať kontakt vždy po ruke, uložte si do mobilu číslo 0908 947 182. Budú vaším spoľahlivým partnerom v každej situácii na cestách.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok