Do televíznej šou Ruža pre nevestu mieria dve účastníčky zo Žiliny. Čo o sebe prezradili?


Foto: Do televíznej šou Ruža pre nevestu mieria dve účastníčky zo Žiliny. Čo o sebe prezradili? Foto: TV Markíza

Obľúbená, no aj trochu kontroverzná šou Ruža pre nevestu sa vracia na obrazovky s druhou sériou. TV Markíza postupne informuje o prvých účastníčkach, ktoré budú bojovať o priazeň 34-ročného podnikateľa Radka žijúceho v Nórsku.

Zatiaľ oznámili mená šiestich dievčat, pričom dve pochádzajú zo Žiliny. Splní niektorá z nich jeho požiadavky? Toto o sebe účinkujúce prezradili.

Dolli (na fotografii vľavo) má 28 rokov. Narodila sa v Žiline, no žije v Považskej Bystrici. V minulosti pracovala ako kaderníčka, momentálne je však nezamestnaná. Jej koníčkom je cestovanie, veľa času trávi v Dubaji a jej snom je otvoriť si tam raz salón.

Myslí si, že jej silnou stránkou je úprimnosť, ale v súkromnom živote sa to vraj nie vždy vyplatilo. Má rada humor a zábavu, vie si urobiť srandu ako z iných ľudí, tak aj zo seba. Je bývalou účastníčkou šiestej série Farmy.


Lucy (na fotografii vpravo) je 24-ročná študentka, ktorá pochádza zo Žiliny, no blízku rodinu má aj vo Švédsku. Hovorí plynule tromi jazykmi. Odmalička sa venovala športom ako cyklistika, bežecké lyžovanie či plávanie. Napokon ostala pri biatlone, s ktorým reprezentovala aj Slovensko.

Tvrdí, že práve pomocou športu sa naučila nevzdávať sa a bojovať až do konca. Priznala sa, že lásku vníma ako hru, kde vyhrávajú najodvážnejší. V reálnom živote sa považuje za maximalistku, ktorá všetko robí na 100 percent a viac. Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu