Máte radi poctivé domáce pečivo, koláče či langoše? Známa predajňa otvorila pobočku na Vlčincoch


Foto: Máte radi poctivé domáce pečivo, koláče či langoše? Známa predajňa otvorila pobočku na Vlčincoch
Galéria: 28 fotiek

Pred tromi rokmi začínali v centre Žiliny ako malá predajnička s niekoľkými produktmi. Dnes majú dve prevádzky a ponúkajú široký výber chutných pekárenských výrobkov podľa domácich receptov. Ich hlavné priority sa pritom vôbec nezmenili, neustále kladú dôraz na kvalitu, suroviny a spôsob prípravy.

Značka Delikatesky od Inesky otvorila prvý obchod na ulici Dolný Val, neskôr sa presunula na Štúrovu ulicu. Pred niekoľkými mesiacmi rozšírila svoje pôsobisko aj na sídlisku Vlčince. Tu prevzala remeselnú pekáreň PostBakery, ktorá sídli v srdci žilinského biznis centra Poštová, v prestížnej zóne NORDCITY.

Malá, no neodmysliteľná súčasť tohto živého pracovného prostredia sa medzi modernými kancelárskymi budovami vyníma svojou jedinečnou ponukou čerstvého a kvalitného pečiva a zdravých potravín.

Nové vedenie, nové recepty

Značka PostBakery sa pod novým vedením stala vyhľadávanou vďaka širokému výberu pekárenských výrobkov a čisto ručnej výrobe s nesmiernym dôrazom na kvalitu. V tejto predajni totiž nenájdete žiadne polotovary ani mrazené výrobky. Šikovná majiteľka sem priniesla svoje  vlastné domáce recepty.

Galéria: 28 fotiek

Pre všetkých, ktorí začínajú svoj pracovný deň veľkou dávkou energie, ponúka skvelé možnosti na raňajky. Od krehkých bagiet až po jemné vianočky, šišky či muffiny alebo záviny. Pečivo z tejto pekárne vám zaručené dodá potrebnú energiu.

A ak si zvyknete dopriať chutný popoludňajší snack, nechýbajú tu ani rôzne lahodné pochúťky. Možno vás osloví brownies, pudingové buchty, tvarožníky, jablčníky či osie hniezda. Pokiaľ práve nemáte chuť na sladké, vyberte si jemné slané pečivo so sušenými paradajkami, nivou alebo cesnakom. Určite však neprehliadnite kapustníky alebo pagáčiky.

V PostBakery sú produkty výsledkom dlhodobého testovania a vlastnej výroby. Remeselná pekáreň okrem sladkého a slaného pečiva ponúka aj iný doplnkový sortiment. Viete si tu nakúpiť tiež kváskové chleby, typické tradičné koláče s maslom, perníky, bosniaky a rôzne iné výrobky.

Čerstvé domáce pečivo každý pracovný deň

Vďaka svojej výhodnej polohe je PostBakery dostupná nielen zamestnancom biznis zóny, ale aj veľkej časti obyvateľov najväčšieho žilinského sídliska Vlčince. Mnohí si tak môžu dopriať chutné raňajky s ešte horúcim pečivom aj doma.

Každý večer sa totiž predajňa mení na voňavú pekáreň. Cez okienko tu môžete sledovať, ako vaše obľúbené pečivo vzniká pod rukami profesionálnych pekárov. Tí pracujú neskoro do noci, aby ste si vždy ráno mohli kúpiť svoj obľúbený produkt.

Galéria: 28 fotiek

Navštívte pekáreň počas pracovných dní v čase od 07:30 do 16:30 hod. a vyberte si zo širokej  ponuky čerstvého pečiva a produktov, ktoré pre vás s láskou pripravujú. Zastaviť sa môžete pešo po trase smerom od obchodnej zóny na ulici Vysokoškolákov. Vstup do pekárne je hneď z chodníka. A ak náhodou prídete autom, zaparkujete pohodlne pár metrov od dverí.

Celý sortiment si môžete objednať aj s dovozom na adresu. PostBakery, rovnako ako Delikatesky od Inesky, od využíva na donášku službu Bistro.sk.

Kváskové langoše aj mexické churros

Ak by ste dostali chuť na skvelé kváskové langoše či pravé mexické churros, zavítajte do centra Žiliny. V tejto predajni sa nachádza výdajné okienko, v ktorom vám pripravia toto obľúbené jedlo presne na želanie.

Okrem toho tu nájdete takmer identickú ponuku čerstvého pečiva a výrobkov podľa domácich receptov. Všetky delikatesky z ponuky ako aj kvalitnú kávu si môžete vychutnať priamo v príjemnom prostredí prevádzky a v letných mesiacoch aj na vonkajšej terase.

Galéria: 28 fotiek
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok