Z odpočívadla na ceste pod Strečnom zmizol prívesný vozík. Majiteľ ho v núdzi pripol o značku


Foto: Z odpočívadla na ceste pod Strečnom zmizol prívesný vozík. Majiteľ ho v núdzi pripol o značku Foto: Facebook/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

Veril v čestnosť ľudí a v to, že si neprisvoja, čo im nepatrí. Zistil však, že sa mýlil. Vodičovi dodávky sa pokazilo vozidlo počas cesty popod Strečno, na privolanú odťahovku sa však nezmestil jeho prívesný vozík. Nechal ho preto na odpočívadle, keď sa poň však vrátil, už tam nebol.

V sobotu 17. februára na komunikácii prvej triedy I/18 v úseku medzi Vrútkami a Strečnom došlo k technickej poruche na dodávke, ktorá za sebou ťahala vozík. Keďže ho vodič nemohol naložiť na privolané vozidlo odťahovej služby, pripútal ho o značku na odpočívadle v smere na Žilinu.


Dodávka sa bohužiaľ v servise v Česku zdržala dlhšie, ako sa predpokladalo. Dnes 23. februára tam už kolega vozík nenašiel. Nahlásil to na polícií neďaleko miesta krádeže. Viete mu s tým nejako pomôcť? Pri nájdení vozíka je finančná odmena istá,“ žiada kolega okradnutého tím HAKA.


Prívesný vozík so zelenou plachtou je značky RYDWAN, R-EU-L1, W0B0, A75S2D0, má evidenčné číslo 5Z88684 a VIN číslo SYBL10000F0001877. Vyrobený bol v roku 2015. Spoznať ho môžete podľa vyskočených svetiel mimo bočníc, sivej nálepky na zadnej strane plachty či mierne poškodeného zadného pravého svetla a zadného čela.

Ak tento vozík niekde uvidíte, kontaktujte políciu na linke 158 a následne aj HAKA tím na čísle 0910 666 910.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu