VIDEO: Zasvietil si do auta, teraz si polícia posvieti na neho. Žilinskí policajti hľadajú muža z videa


Foto: VIDEO: Zasvietil si do auta, teraz si polícia posvieti na neho. Žilinskí policajti hľadajú muža z videa Foto: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

Žilinskí policajti vyšetrujú krádež v Žiline, ku ktorej došlo v uplynulom týždni 14. februára 2024. Prostredníctvom sociálnej siete sa preto obrátili na verejnosť s otázkou ohľadom totožnosti muža, ktorého zachytila kamera na videu.

K prípadu polícia zverejnila aj samotný kamerový záznam. Na ňom môžeme vidieť muža v bunde výraznej oranžovej farby, so šiltovkou a kapucňou na hlave, ako si za pomoci baterky prezerá interiér auta na parkovisku.

Neznámy muž sa najprv zameral na kufor, neskôr presvietil aj tmavé sklo pri zadnom sedadle, no dostal sa aj k prednej časti auta. Celú dobu sa pritom nervózne pozerá vôkol seba.

„Touto cestou žiadame širokú verejnosť o pomoc pri stotožnení neznámej osoby, ktorá bola zachytená kamerou v Žiline na ulici A. Bernoláka. Svedectvo tejto osoby je dôležité a môže prispieť k objasneniu trestného činu,“ spresňuje polícia.


Poznáte muža z videa? Ak disponujete akýmikoľvek informáciami k jeho totožnosti, oznámte ich na bezplatnom telefónnom čísle 158, na najbližšom útvare Policajného zboru, prípadne kontaktujte zložky na Facebooku Polícia SR – Žilinský kraj.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu