Hľadáte štvornohého parťáka? Žilinský útulok počas víkendu otvára svoje brány pre verejnosť


Foto: Hľadáte štvornohého parťáka? Žilinský útulok počas víkendu otvára svoje brány pre verejnosť Foto: Ilustračné/freepik.com

Hľadáte do svojho života štvornohého parťáka alebo len jednoducho chcete rozveseliť nevinné zvieracie srdce? Žilinský útulok už počas najbližšieho víkendu opäť otvorí svoje brány verejnosti a privíta všetkých milovníkov psov. Každú poslednú sobotu v mesiaci chce totiž venovať čas svojim podporovateľom a fanúšikom. 

Navštíviť ho môžete už túto sobotu 24. februára od 15:00 do 16:00 hod. „Inokedy na to naozaj nemáme možnosť, keďže našou prioritou je postarať sa o psíkov a to vyžaduje naozaj dosť času,“ spresňuje útulok v príspevku na sociálnej sieti.

Útulkáčov okrem príjemnej návštevy môžete potešiť aj chutným darčekom v podobe mäsovej konzervy, granuliek alebo salámy. Možno si potom úprimná radosť niektorého z nich získa aj vaše srdce. Psíkov, ktorí aktuálne hľadajú domov nájdete po kliknutí SEM.

Ak vás možnosť návštevy zaujala, možno sa pýtate, ako sa ku psíkom vlastne dostať? Útulok nájdete v žilinskej mestskej časti Mojšova Lúčka. Stačí, ak sa vydáte na hlavný ťah v smere do Martina a použijete prvú odbočku vľavo za Hyzou. Ďalej už len vojdete do areálu firmy VAS s. r. o.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu