V Žiline sa stretnú milovníci vozidiel. Prvé jarné podujatie Autá a Káva sa blíži, priveďte aj deti


Foto: V Žiline sa stretnú milovníci vozidiel. Prvé jarné podujatie Autá a Káva sa blíži, priveďte aj deti

Nadšenci automobilov a motoriek po odchode zimného počasia opäť otvárajú garáže a vyrážajú na cesty. Už čoskoro zamieria aj do Žiliny, kde ich čaká prvé jarné stretnutie milovníkov vozidiel. Ďalšie zo série obľúbených podujatí Autá a Káva sa uskutoční už budúcu sobotu 2. marca.

Desiatky veteránov, super-športov, automobilov s tuningom či motoriek od 8:00 hod. ráno začnú parkovať pri chátrajúcej športovej hale známej ako Korytnačka. Neformálna akcia potrvá presne do poludnia, o občerstvenie sa postarajú Gofri Žilina a o skvelú rannú kávu Martella Caffe.

„Každý je vítaný, či už prídete ukázať svojho motorizovaného miláčika, pokochať sa nádhernými strojmi, podebatovať so zanietenými majiteľmi alebo ste len náhodný okoloidúci, ktorý sa pýta, prečo tam tie krásne autá stoja,“ uvádzajú organizátori.

Podujatie je bezplatné a uskutoční sa za každého počasia. Je vhodné aj pre rodiny s deťmi, platí preto niekoľko pravidiel. Vodiči nesmú páliť pneumatiky, vytáčať motory, robiť hluk ani ničiť cudzí majetok. Dôležité je dbať na bezpečnosť všetkých zúčastnených.


Miesto: Športová hala Žilina - Korytnačka
Dátum: 02.03.2024 - 08:00    12:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu