Známe lyžiarske stredisko na Orave je na predaj. Budúceho majiteľa bude stáť stotisíce eur


Foto: Známe lyžiarske stredisko na Orave je na predaj. Budúceho majiteľa bude stáť stotisíce eur Foto: www.tatrawest.sk

Na portáli zameranom na predaj nehnuteľností pribudla v uplynulých dňoch zaujímavá ponuka. Svojho nového majiteľa hľadá známe lyžiarske stredisko SKI Milotín, ktoré je situované v priľahlej časti obce Zuberec na Orave. Ponuka môže byť atraktívna pre ľudí, ktorí vyhľadávajú investičné príležitosti. 

Stredisko je vzdialené necelých 300 metrov od hlavného cestného ťahu, je ľahko dostupné autobusovou alebo osobnou automobilovou dopravou. V areáli sa nachádza priestor pre bufet, lyžiarsky servis a požičovňu výstroje.

„Stredisko je vybavené elektronickými turniketmi s lístkovým systémom alebo čipovými kartami. Výhodou strediska je aj možnosť ubytovania, vzdialeného iba 50 metrov od turniketov a to v štyroch samostatných apartmánoch s osobitnými vchodmi,“ uvádza inzerent. 

K dispozícii sú tri ľahké a stredne náročné zjazdovky. K dispozícii je v prípade nedostatočného množstva zrážok v zimnom období aj umelé zasnežovanie. V lyžiarskom stredisku je možnosť prevádzkovania večerného lyžovania vďaka osvetleniu po celej dĺžke zjazdovky. 

Z vrcholovej stanice, ktorá sa nachádza vo výške 1030 m.n.m. je nádherný výhľad na celú panorámu Roháčov. To najdôležitejšie však prichádza na záver. Suma, ktorú musí budúci investor za lyžiarske stredisko zaplatiť predstavuje 650-tisíc eur s DPH.  

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu